איגוד הכדוריד

המשחק הבא

 הפועל "רועי" ראשון לציון
הפועל "רועי" ראשון לציון
02/03/2024
19:00, יום ש'
נחלת יהודה 360- ראשל"צ
א.ס. רמת השרון
א.ס. רמת השרון

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 משרקי איתמר שוער 17/03/2008
1 רווה רועי שוער 23/05/2006
3 גולדשטיין איתמר מקשר 15/05/2006
3 סיפדו בר פינה 28/05/2006
4 כאשי יהונתן פינה 14/03/2007
5 רומי אור פינה 26/08/2006
6 חננאל אורי פינה 01/02/2008
7 סקרבין עמית מרכז 13/04/2006
8 לביא עילאי פיבוט 10/08/2006
10 פרידור אדם פינה 29/08/2007
13 לוי עשהאל מקשר 27/12/2006
15 ברון אסף מרכז 21/06/2006
16 בר-ציון רועי שוער 11/12/2006
19 פישלוביץ נועם מרכז 14/05/2007
21 שגב-רודל איתי מרכז 28/01/2006
22 קלוט איתי מרכז 28/02/2007
25 בר-און יונתן מקשר 14/01/2006
26 דובנוב-רז קאי פינה 26/11/2007
34 גרוס בן מקשר 04/02/2006
44 רז יהלי פיבוט 04/08/2007
71 ארביב קורן פינה 12/09/2006
90 קלוט עומר מרכז 27/04/2005
92 אמאיו עדן שוער 24/12/2006
96 פרבושין דניאל מרכז 16/11/2005

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
02/12/2023, יום ש'
15:30
15:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער צפון , מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 27-31
17/12/2023, יום א'
18:00
18:00 הפועל קולסקי פ"ת  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 2
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל קולסקי פ"ת א.ס. רמת השרון 32-18
23/12/2023, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון אס"א "חיליק" תל אביב 27-32
13/01/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 38-24
20/01/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 30-31
03/02/2024, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער צפון , מחזור 7
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 23-40
10/02/2024, יום ש'
16:30
16:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 30-40
17/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, שמינית גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 24-35
24/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית , מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 22-37
02/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
09/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי תל אביב 0-0
23/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 5
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 0-0
30/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
גביע המדינה נוער ע"ש מוקסיי, רבע גמר
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
06/04/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער עלית , מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 2 0-0
13/04/2024, יום ש'
18:30
18:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 7
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.ס. רמת השרון 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn