איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אברוך בן שוער 18/10/2004
1 ארד עמית מקשר 13/12/2004
1 גלינקא עמית שוער 16/11/2002
1 דובר יהלי פינה 06/12/2004
1 וייס איתי מקשר 09/12/2004
1 כפולר איתמר מרכז 01/02/2005
1 לוין הראל פינה 26/10/2005
1 מסד שי פינה 14/01/2005
1 פלטי רון שוער 28/05/2005
1 קלוט עומר מרכז 27/04/2005
1 רביב יונתן שוער 09/02/2002
1 רודנאי עידו מקשר 04/05/2005
1 רפפורט עומרי מרכז 28/10/2004
3 טסה טל פיבוט 20/01/2003
4 שטיינר יהלי פינה 06/08/2003
6 בן חורין גל פינה 18/07/2004
7 לוסטרניק אורי מרכז 24/10/2003
8 נחמני אוראל מרכז 05/12/2002
9 טוריסקי עילי פיבוט 11/08/2004
10 פרידור בן מקשר 06/03/2003
12 פלג דניאל שוער 22/08/2003
13 שיינפלד איתי פינה 27/07/2003
15 סימן טוב יהונתן מקשר 15/03/2004
18 יהודה איתי מקשר 13/03/2005
19 מצליח אורי פיבוט 22/10/2004
22 להט תמיר מקשר 05/02/2004
23 זמר ינון פינה 06/11/2003
27 רז עדי מרכז 10/11/2004
55 שגיא אדם מקשר 05/05/2004
88 אלגרנטי איתן מרכז 07/09/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער צפון , מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 21-33
28/11/2020, יום ש'
17:30
17:30 בני הרצליה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 2
הראשונים- הרצליה בני הרצליה א.ס. רמת השרון 26-21
05/12/2020, יום ש'
19:00
19:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער צפון , מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 28-32
26/12/2020, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער צפון , מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 29-29
13/03/2021, יום ש'
13:30
13:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. רמת השרון 32-30
24/03/2021, יום ד'
19:15
19:15 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 24-33
06/04/2021, יום ג'
20:00
20:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מכבי עירוני פתח תקוה
נוער צפון , מחזור 8
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מכבי עירוני פתח תקוה 0-12
10/04/2021, יום ש'
17:30
17:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 9
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.ס. רמת השרון 31-30
17/04/2021, יום ש'
17:00
17:00 א.ס. רמת השרון  נגד  עירוני רחובות
נוער עלית, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון עירוני רחובות 25-32
24/04/2021, יום ש'
17:00
17:00 הפועל אשדוד  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 2
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד א.ס. רמת השרון 29-25
29/05/2021, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 2 31-28
31/05/2021, יום ב'
20:30
20:30 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית, מחזור 5
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 25-27
04/06/2021, יום ו'
14:45
14:45 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית, מחזור 4
קרית החינוך (אשכול פיס)- נ"צ א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 29-29
10/06/2021, יום ה'
20:00
20:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  א.ס. רמת השרון
חצי גמר פלייאוף ליגת נוער 3-2, מחזור 1
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה א.ס. רמת השרון 40-32
13/06/2021, יום א'
20:15
20:15 א.ס. רמת השרון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
חצי גמר פלייאוף ליגת נוער 3-2, מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון א.כ. עידו נס ציונה 37-38
21/06/2021, יום ב'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו  נגד  א.ס. רמת השרון
גמר פלייאוף ליגת נוער, מחזור 1
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.ס. רמת השרון 21-32
25/06/2021, יום ו'
12:00
12:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל קרית אונו
גמר פלייאוף ליגת נוער, מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל קרית אונו 32-29
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn