איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 ברזני עמית פינה 19/09/2004
2 יודוביץ עמית מקשר 27/07/2004
3 גטרידה יותם מקשר 04/01/2005
4 פאר אורי מרכז 17/10/2005
5 רחביה עמית מרכז 08/04/2004
9 מסיקה ליעד מקשר 11/04/2005
10 בלאס איתי פיבוט 26/05/2005
13 נחום-גל עומר פיבוט 31/08/2004
14 זהר עומר פינה 07/07/2004
15 שביט גלעד מרכז 15/01/2004
17 קפון רועי מקשר 27/08/2003
19 נפתלי גיא פיבוט 27/11/2004
21 קליימן רז שוער 14/03/2004
33 איזיק מתן מקשר 05/05/2004
45 שחק עומרי פינה 30/06/2004
97 פירנטה אלעד שוער 11/01/2004
99 סיידה ליאור מרכז 25/02/2003

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
20:00
20:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער דרום, מחזור 1
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 2 18-32
07/12/2020, יום ב'
18:00
18:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער דרום, מחזור 3
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל קרית אונו 2 22-29
12/12/2020, יום ש'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער דרום, מחזור 4
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.כ. עידו נס ציונה 28-20
06/03/2021, יום ש'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער דרום, מחזור 7
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל קרית אונו 2 21-32
08/03/2021, יום ב'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  עירוני רחובות 2
נוער דרום, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 עירוני רחובות 2 30-29
21/03/2021, יום א'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  הפועל אשדוד
נוער דרום, מחזור 9
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 הפועל אשדוד 40-24
24/03/2021, יום ד'
17:30
17:30 מ.כ. חולון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער דרום, מחזור 5
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל קרית אונו 2 24-30
10/04/2021, יום ש'
20:30
20:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער דרום, מחזור 6
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי אידן ראשון לציון 20-27
08/05/2021, יום ש'
20:45
20:45 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער מחוזי, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי אידן ראשון לציון 20-20
24/05/2021, יום ב'
17:30
17:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער מחוזי, מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 2 26-26
31/05/2021, יום ב'
19:00
19:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי דימונה
נוער מחוזי, מחזור 1
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי דימונה 0-12
07/06/2021, יום ב'
19:15
19:15 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער מחוזי, מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי אבישי קרית מוצקין 32-29
09/06/2021, יום ד'
20:30
20:30 עירוני רחובות 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער מחוזי, מחזור 7
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות 2 הפועל קרית אונו 2 29-31
16/06/2021, יום ד'
18:45
18:45 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער מחוזי, מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 2 22-38
23/06/2021, יום ד'
17:30
17:30 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער מחוזי, מחזור 6
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון הפועל קרית אונו 2 23-44
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו
כתובת האולם: רפאל איתן 6, קרית אונו


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn