איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 אוזל רועי שוער 22/01/2003
3 בן-אהרון עמרי מקשר 07/11/2002
3 נהון עדי פיבוט 15/01/2005
4 אונונו אופיר מקשר 06/09/2003
5 מורדוב עומר פיבוט 11/06/2002
5 משה כרמל מקשר 18/06/2003
5 קפלן עידן פינה 20/08/2005
7 ברוך עידו מקשר 15/12/2002
7 טומשין סיון מרכז 23/11/2005
8 קציר עדי פיבוט 06/12/2002
9 זפרני אדם מקשר 23/01/2003
9 לוי עידו פיבוט 02/09/2005
11 לולו שחר פינה 02/11/2004
18 עובד נריה פינה 19/10/2005
19 בטיטו עידן פיבוט 21/12/2003
21 צוקרל לידור פיבוט 27/07/2003
23 חזן אורי מקשר 23/05/2005
23 חסין בן מקשר 23/09/2003
24 איסקוב אורן פיבוט 09/04/2003
24 בובליל איתי פינה 04/12/2002
32 לוי שקד מרכז 11/05/2003
51 ואן-קולא בנימין פיבוט 17/01/2003
55 רוזנפלד שחר פינה 17/04/2005
56 אזולאי עמרי שוער 07/03/2002
88 כיוי משה מרכז 15/05/2003
99 מושונוב תומר מקשר 20/01/2005

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
15:00
15:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 1
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון אס"א "חיליק" תל אביב 29-29
28/11/2020, יום ש'
18:30
18:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער צפון , מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי ארזים אהל שם ר"ג 24-43
05/12/2020, יום ש'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  בני הרצליה
נוער צפון , מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון בני הרצליה 25-28
26/12/2020, יום ש'
18:30
18:30 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער צפון , מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 29-29
24/03/2021, יום ד'
17:00
17:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער צפון , מחזור 4
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל ראשון לציון 25-32
04/04/2021, יום א'
17:30
17:30 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
נוער צפון , מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל קרית אונו 32-19
07/04/2021, יום ד'
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער צפון , מחזור 9
גולדה- פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה הפועל ראשון לציון 12-0
17/04/2021, יום ש'
18:30
18:30 הפועל ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 8
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון מכבי תל אביב 28-28
24/04/2021, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ראשון לציון 2 28-21
08/05/2021, יום ש'
19:30
19:30 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 3
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה הפועל ראשון לציון 32-40
26/05/2021, יום ד'
20:00
20:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 1
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 32-33
29/05/2021, יום ש'
18:00
18:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 4
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 30-34
31/05/2021, יום ב'
20:00
20:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 5
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 26-38
12/06/2021, יום ש'
17:30
17:30 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון
נוער עלית, מחזור 6
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 28-39
16/06/2021, יום ד'
19:00
19:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 7
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל אשדוד 12-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
נחלת יהודה 360- ראשל"צ
כתובת האולם: העצמאות 37, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn