איגוד הכדוריד

המשחק הבא

הפועל   אשדוד
הפועל אשדוד
01/03/2024
14:30, יום ו'
מקיף ט'- אשדוד
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
2 נציה שניר פיבוט 26/08/1999
3 רש-ארמן גיא פינה 25/06/2007
4 קדם גל מקשר 08/09/1996
5 הימן ניתאי מרכז 09/10/2005
7 לוסטרניק אורי מרכז 24/10/2003
7 לוסטרניק רום פינה 14/03/2006
8 סוכוליצקי אסף פיבוט 06/02/2004
10 רש-ארמן תומר מקשר 20/10/2004
14 אורון ברגיל שוער 03/12/1996
18 הרשקוביץ טל פינה 12/08/1992
21 יודוביץ עמית פינה 27/07/2004
24 חביב נדב מקשר 24/08/1999
32 Radovic Luka שוער 21/03/1995
44 קלדרון דור מרכז 28/07/1995
81 דהן יפתח מקשר 29/06/2002
89 שהרבני אריאל פיבוט 08/01/2007
95 רזניק אושרי שוער 01/12/2004
99 רווה אורן פינה 02/02/2004

בעלי תפקידים

אייל מקסים אמר
פיזיותרפיסט: אייל מקסים אמר
אקים  קומנניץ
מאמן: אקים קומנניץ
ארי קוט
מנהל קבוצה: ארי קוט

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/08/2023, יום ב'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 34-31
01/09/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל אשדוד
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ד' , מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל אשדוד 37-27
22/09/2023, יום ו'
16:00
16:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 1
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מכבי תל אביב 34-33
27/09/2023, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. יובלים חולון 33-29
04/10/2023, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי תל אביב 29-39
24/11/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 4
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 32-32
01/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי תל אביב 33-31
04/12/2023, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 6
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי תל אביב 30-31
08/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל רמת גן
WINNER, מחזור 7
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל רמת גן 32-36
15/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 8
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי תל אביב 22-38
18/12/2023, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 9
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל קרית אונו 20-30
22/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי תל אביב
WINNER, מחזור 10
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי תל אביב 28-25
27/12/2023, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 11
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי G City ראשון לציון 35-29
26/01/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי תל אביב 28-37
02/02/2024, יום ו'
15:30
15:30 מכבי תל אביב  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 38-30
05/02/2024, יום ב'
19:45
19:45 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי תל אביב 33-28
09/02/2024, יום ו'
14:45
14:45 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מכבי תל אביב
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מכבי תל אביב 30-34
16/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון מכבי תל אביב 30-33
21/02/2024, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מ.כ. יובלים חולון 32-28
01/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי תל אביב 0-0
04/03/2024, יום ב'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב א.ס. SGS רמת השרון 0-0
22/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי תל אביב 0-0
27/03/2024, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי G City ראשון לציון 0-0
05/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי תל אביב 0-0
12/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  הפועל אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב הפועל אשדוד 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
תיכונט- ת"א
כתובת האולם: שושנה פרסיץ 3, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn