איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 צנבסקי גרדימיר שוער 04/03/1988
8 סידי ירמיהו מקשר 14/01/1994
9 לייפר אביב פינה 07/04/1996
10 מלול יצחק מרכז 11/05/1998
13 אסייג יובל מקשר 03/12/2006
14 שולמן אלון פינה 16/01/2002
16 אלבז איתן שוער 23/07/2007
18 מנע עידן פינה 20/02/2006
19 אטמן פאבל מרכז 25/05/1987
20 נוימן רביד פינה 16/03/2006
24 ניזרי נדב פינה 29/09/1999
27 איליוכין טל שוער 24/01/2000
29 קרציץ איוון מקשר 26/05/1985
33 עזריאל גל פיבוט 22/09/2002
35 שלמא איתי מרכז 17/04/2002
55 גרא גיא פינה 09/05/2001
77 ביטרמן יוסי פיבוט 10/03/1993
79 כהן עדי מקשר 22/06/2006

בעלי תפקידים

דבורית איטין
מנהל קבוצה: דבורית איטין
יוסף מתתיהו
מאמן: יוסף מתתיהו
ינקול רויטר
מנהל קבוצה: ינקול רויטר

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
31/08/2023, יום ה'
20:00
20:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 2
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי G City ראשון לציון 29-30
04/09/2023, יום ב'
19:30
19:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית א', מחזור 3
רביבים- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון בני הרצליה "נאפיס" 27-28
22/09/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל רמת גן
WINNER, מחזור 1
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל רמת גן 26-34
27/09/2023, יום ד'
19:00
19:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי G City ראשון לציון 39-36
04/10/2023, יום ד'
19:30
19:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 3
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל קרית אונו 28-35
24/11/2023, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 4
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי G City ראשון לציון 36-29
01/12/2023, יום ו'
12:45
12:45 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
WINNER, מחזור 5
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אשדוד 26-31
04/12/2023, יום ב'
19:30
19:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
WINNER, מחזור 6
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון בני הרצליה "נאפיס" 30-35
08/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 7
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי G City ראשון לציון 34-34
15/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
WINNER, מחזור 8
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 35-32
18/12/2023, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי G City ראשון לציון 35-27
22/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 10
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון אס"א תל אביב 25-31
27/12/2023, יום ד'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 11
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי G City ראשון לציון 35-29
24/01/2024, יום ד'
19:30
19:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 1
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון מ.כ. יובלים חולון 29-30
02/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 24-29
09/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, רבע גמר
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי G City ראשון לציון 28-36
16/02/2024, יום ו'
15:00
15:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 3
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון מכבי תל אביב 30-33
23/02/2024, יום ו'
14:00
14:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אשדוד
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 4
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אשדוד 25-27
01/03/2024, יום ו'
13:30
13:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי G City ראשון לציון 32-29
04/03/2024, יום ב'
20:00
20:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 6
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון מכבי G City ראשון לציון 32-35
22/03/2024, יום ו'
15:20
15:20 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 7
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 34-31
28/03/2024, יום ה'
20:30
20:30 מכבי תל אביב  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 8
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי G City ראשון לציון 36-25
05/04/2024, יום ו'
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 9
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי G City ראשון לציון 32-32
11/04/2024, יום ה'
20:00
20:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 10
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 30-33
15/04/2024, יום ב'
19:30
19:30 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף WINNER, מחזור 1
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 25-28
19/04/2024, יום ו'
16:00
16:00 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף WINNER, מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי G City ראשון לציון 29-34
26/04/2024, יום ו'
16:00
16:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
חצי גמר פלייאוף WINNER, מחזור 3
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 33-35
30/04/2024, יום ג'
16:50
16:50 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גמר פלייאוף winner , מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 34-35
03/05/2024, יום ו'
16:00
16:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 2
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 43-44
08/05/2024, יום ד'
19:00
19:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
גמר פלייאוף winner , מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי G City ראשון לציון 37-41
11/05/2024, יום ש'
17:00
17:00 מכבי G City ראשון לציון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
גמר פלייאוף winner , מחזור 4
בית מכבי- ראשל"צ מכבי G City ראשון לציון א.ס. SGS רמת השרון 34-29
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
בית מכבי- ראשל"צ
כתובת האולם: גולדה מאיר 21, ראשון לציון


מולטןoryznסמל