איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 שהרבני ליאור פיבוט 25/03/2004
3 משה ליאב מקשר 02/12/1991
4 מסד שי פינה 14/01/2005
5 סבג אסף פינה 01/10/2000
9 Sukic Dalibor פינה 14/05/1991
11 עמיאל איתי פינה 19/02/2005
12 לוי אלמוג פינה 09/01/2004
13 נדלר גיא פיבוט 08/08/2006
15 טל שליו מרכז 21/04/2006
15 קוקורין אילייה פיבוט 28/05/1998
16 בוריסוביץ' טימור פינה 27/10/2007
18 נובדורסקי יאן פינה 07/05/2007
19 כהן אורן מרכז 02/12/2001
19 סולומון ליאם פיבוט 19/08/2006
20 ניקולייב יאיר שוער 04/12/2003
21 טורגמן אופק פינה 25/04/2000
55 Skorbic Nemenja מקשר 19/05/1992
55 פרץ קורן פיבוט 03/10/2005
85 Bosic Aleksandar מרכז 21/04/1985
99 אסייג פולג פינה 18/11/2003
99 סיאג אופיר פיבוט 24/07/2006

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
28/08/2023, יום ב'
20:00
20:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל רמת גן
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 1
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל רמת גן 23-25
04/09/2023, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע winner שופטים ע"ש מויזס רש בית ג', מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 26-34
22/09/2023, יום ו'
15:00
15:00 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. SGS רמת השרון מכבי אבישי קרית מוצקין 23-39
28/09/2023, יום ה'
19:00
19:00 הפועל אשדוד  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 2
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי אבישי קרית מוצקין 30-45
04/10/2023, יום ד'
19:00
19:00 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
WINNER, מחזור 3
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 24-30
24/11/2023, יום ו'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 4
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 32-32
01/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל רמת גן
WINNER, מחזור 5
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל רמת גן 25-26
04/12/2023, יום ב'
19:30
19:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 6
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי אבישי קרית מוצקין 26-37
08/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
WINNER, מחזור 7
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 36-29
15/12/2023, יום ו'
14:30
14:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 8
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 26-32
18/12/2023, יום ב'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מכבי G City ראשון לציון
WINNER, מחזור 9
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין מכבי G City ראשון לציון 35-27
22/12/2023, יום ו'
15:00
15:00 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
WINNER, מחזור 10
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מכבי אבישי קרית מוצקין 32-32
27/12/2023, יום ד'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  מ.כ. יובלים חולון
WINNER, מחזור 11
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין מ.כ. יובלים חולון 29-27
26/01/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  אס"א תל אביב
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 1
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין אס"א תל אביב 32-26
31/01/2024, יום ד'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו מכבי אבישי קרית מוצקין 30-35
05/02/2024, יום ב'
19:30
19:30 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
גביע המדינה WINNER, שמינית גמר
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 33-34
16/02/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 3
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין א.כ. נס-ציונה 26-40
21/02/2024, יום ד'
19:30
19:30 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 4
הראשונים- הרצליה בני הרצליה "נאפיס" מכבי אבישי קרית מוצקין 28-33
01/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל רמת גן
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל רמת גן 25-33
04/03/2024, יום ב'
20:00
20:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 6
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 30-36
18/03/2024, יום ב'
20:15
20:15 הפועל רמת גן  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 10
זיסמן-עירוני ר"ג הפועל רמת גן מכבי אבישי קרית מוצקין 30-30
22/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל קרית אונו
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 7
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל קרית אונו 32-30
27/03/2024, יום ד'
19:30
19:30 א.כ. נס-ציונה  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 8
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. נס-ציונה מכבי אבישי קרית מוצקין 30-33
03/04/2024, יום ד'
19:30
19:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 9
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין בני הרצליה "נאפיס" 37-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
גושן- קרית מוצקין
כתובת האולם: דקר 4, קרית מוצקין


מולטןoryznסמל