איגוד הכדוריד

המשחק הבא

א.ס. רמת השרון 2
א.ס. רמת השרון 2
04/05/2024
10:45, יום ש'
אורנים- רמה"ש
בני הרצליה 2
בני הרצליה 2

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 עילם יואב שוער 30/01/2010
1 ראפ אורי שוער 25/05/2010
3 פינגר ערן מקשר 06/06/2010
4 דובר אמרי מרכז 18/11/2009
5 צדוק אלון פינה 14/11/2011
6 בר ציון יואב פיבוט 06/10/2010
7 לוסטרניק אילי מקשר 10/03/2010
8 סקרבין עידו מרכז 13/09/2010
10 אלבלינק רותם מרכז 31/01/2010
11 בוסקילה בן מקשר 17/09/2010
12 יצחקי עומר מרכז 12/12/2009
13 בן חורין איתן פינה 16/09/2010
15 דותן מייקי פיבוט 18/02/2010
16 קמר עידו פינה 23/11/2010
16 שהרבאני קורן פינה 05/12/2009
18 צימט אדם פינה 01/09/2010
20 קוק דניאל פיבוט 20/11/2009
20 קלנר גיא מקשר 05/03/2010
21 קלמן יהונתן פינה 16/07/2010
25 זוהר אופק פינה 25/04/2010
27 רשף דין מקשר 03/04/2010

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
09/12/2023, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. חולון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 1
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. חולון 2 21-38
23/12/2023, יום ש'
15:30
15:30 הפועל קרית אונו 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 א.ס. רמת השרון 2 48-46
20/01/2024, יום ש'
14:00
14:00 מכבי חיים ראשון לציון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 5
רביבים- ראשל"צ מכבי חיים ראשון לציון 2 א.ס. רמת השרון 2 40-41
23/01/2024, יום ג'
17:15
17:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי פתח תקוה 34-32
30/01/2024, יום ג'
17:15
17:15 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מ.כ. חולון 3
ילדים ח מרכז, מחזור 4
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מ.כ. חולון 3 28-39
03/02/2024, יום ש'
12:30
12:30 בני הרצליה 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 13
הראשונים- הרצליה בני הרצליה 2 א.ס. רמת השרון 2 36-34
14/02/2024, יום ד'
18:00
18:00 הפועל פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 7
אמסטרדם (עירוני) - פ"ת הפועל פתח תקוה א.ס. רמת השרון 2 34-31
16/03/2024, יום ש'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  א.ס. רמת השרון 2
גביע המדינה ילדים ח, 1/16 גמר
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות א.ס. רמת השרון 2 33-34
30/03/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
ילדים ח מרכז, מחזור 9
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל קרית אונו 2 34-37
06/04/2024, יום ש'
09:00
09:00 מ.כ. חולון 3  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 11
קציר- חולון מ.כ. חולון 3 א.ס. רמת השרון 2 31-31
13/04/2024, יום ש'
11:00
11:00 א.ס. רמת השרון 2  נגד  מכבי חיים ראשון לציון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 12
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 מכבי חיים ראשון לציון 2 30-50
04/05/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  בני הרצליה 2
ילדים ח מרכז, מחזור 6
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 בני הרצליה 2 0-0
06/05/2024, יום ב'
17:45
17:45 מכבי פתח תקוה  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 10
גולדה- פ"ת מכבי פתח תקוה א.ס. רמת השרון 2 0-0
11/05/2024, יום ש'
10:45
10:45 א.ס. רמת השרון 2  נגד  הפועל פתח תקוה
ילדים ח מרכז, מחזור 14
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון 2 הפועל פתח תקוה 0-0
25/05/2024, יום ש'
16:00
16:00 מ.כ. חולון 2  נגד  א.ס. רמת השרון 2
ילדים ח מרכז, מחזור 8
קציר- חולון מ.כ. חולון 2 א.ס. רמת השרון 2 0-0
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אורנים- רמה"ש
כתובת האולם: ארלוזורוב 22, רמת השרון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn