איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 פלד טל שוער 25/03/2004
2 בכר יובל פינה 19/02/2004
3 זלצר רואי מרכז 20/04/2004
5 אייזנמן נבו פינה 27/03/2004
6 אמויאל אהד פינה 25/11/2005
7 גונן בן-אור פינה 01/08/2004
8 בזק קובי מקשר 01/04/2004
8 שפק נדב מרכז 27/03/2005
10 פלח אורי מקשר 13/06/2004
11 דודוביץ לירון פינה 30/10/2004
18 מנו אילי פינה 20/09/2004
22 אמיר אלמוג שוער 24/01/2005
22 רושו ארבל פיבוט 08/04/2004
23 נתנאלוב נתן מקשר 17/09/2004
24 להב אורי מקשר 06/10/2003
25 פלח יואב מרכז 27/08/2005
29 עוזיאל ליאב פינה 01/09/2004
44 קרנטמן ניק פיבוט 12/11/2004
77 עובדיה אור פינה 18/12/2004
88 מזרחי אפיק פיבוט 13/12/2004

בעלי תפקידים

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
20:00
20:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער דרום, מחזור 1
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 2 18-32
28/11/2020, יום ש'
15:00
15:00 הפועל אשדוד  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער דרום, מחזור 2
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד הפועל ראשון לציון 2 24-23
12/12/2020, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  עירוני רחובות 2
נוער דרום, מחזור 4
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 עירוני רחובות 2 24-35
19/12/2020, יום ש'
19:00
19:00 מכבי דימונה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער דרום, מחזור 5
נעם חיים דימונה מכבי דימונה הפועל ראשון לציון 2 29-27
26/12/2020, יום ש'
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער דרום, מחזור 6
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 א.כ. עידו נס ציונה 24-22
06/03/2021, יום ש'
14:00
14:00 מ.כ. חולון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער דרום, מחזור 7
קציר- חולון מ.כ. חולון הפועל ראשון לציון 2 25-33
13/03/2021, יום ש'
17:45
17:45 הפועל ראשון לציון 2  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער דרום, מחזור 8
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 מכבי אידן ראשון לציון 20-25
20/03/2021, יום ש'
18:00
18:00 עירוני רחובות  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער דרום, מחזור 9
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות הפועל ראשון לציון 2 25-25
17/04/2021, יום ש'
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 1
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 אס"א "חיליק" תל אביב 22-29
24/04/2021, יום ש'
14:00
14:00 הפועל ראשון לציון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 2
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון הפועל ראשון לציון 2 28-21
26/05/2021, יום ד'
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  הפועל קרית אונו
נוער עלית, מחזור 4
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 הפועל קרית אונו 29-26
29/05/2021, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 3
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון הפועל ראשון לציון 2 31-28
09/06/2021, יום ד'
20:30
20:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  בני הרצליה
נוער עלית, מחזור 5
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 בני הרצליה 27-27
17/06/2021, יום ה'
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 8
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל ראשון לציון 2 אס"א "חיליק" תל אביב 35-27
19/06/2021, יום ש'
19:30
19:30 בני הרצליה  נגד  הפועל ראשון לציון 2
נוער עלית, מחזור 7
הראשונים- הרצליה בני הרצליה הפועל ראשון לציון 2 21-34
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אשלים ע"ש רוזנשטיין- ראשל"צ
כתובת האולם: נאות אשלים רח התזמורת, ראשון לציון


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn