איגוד הכדוריד
רכש מסקרן להפועל אלטשולר שחם ראשל"צ
צילום הדר ואן קולא, עמוד ה-EHF

רכש מסקרן להפועל אלטשולר שחם ראשל״צ שהודיעה על החתמתו של המקשר (יד שמאל) הקובני יואל קוני מוראלס ששיחק בעונה האחרונה בשורות זאגרב ויחליף את מי שאייש את העמדה בשנתיים האחרונות הבלארוסי אולג אסטראשפקין. מדובר בשחקן עם רזומה מפואר ומעוטר וניסיון בליגת האלופות אותו צבר בשורות פורטו, וארדר וזאגרב. קוני מוראלס מצטרף לאקס מכבי ראשל"צ המרכז פאבל אטמן שחתם בשורות האדומה כאשר לפניו הודיעה הקבוצה גם על מעברו לאדום של המקשר איבן קראצ׳יץ׳ ששיתף פעולה בעבר עם המאמן הרוויה
פאז׳ין שימשיך לעונה שלישית.

 
מתוך עמוד הפייסבוק של הפועל ראשל"צ
 
הפועל אלטשולר שחם ראשל״צ הודיעה גם על המשכיות עם השחקנים המובלים תומר בודנהיימר וליאור גורמן והשוער ליאור קפלן שהאריכו חוזה כשהיא צפויה להחתים שוער נוסף. בקבוצה ימשיכו שחקני הבית הצעירים בן גונן, נריה עובד, אורי פלח ששב הביתה לאחר שנה באס״א ת״א וקפטן נבחרת הנוער אסף שרון שמסומן כאחד מהצעירים המבטיחים בענף.

מאמן הקבוצה הרוויה פאז'ין על החתמתו של הזר הקובני: "אני שמח שיואל קוני מוראלס הסכים להצטרף להפועל אלטשולר שחם ראשל"צ. מדובר בשחקן נהדר עם יכולות מצוינות הן הגנתית והן התקפית. ליואל ניסיון רב ברמות הגבוהות ביותר אותו צבר במהלך הקריירה שלו במועדונים המובלים באירופה. בעונה האחרונה שיחק בזאגרב והיה לו תפקיד משמעותי בהצלחת הקבוצה שרשמה עונה מצוינת בליגת האלופות. מבחינתנו, לא היה קל להחליף שחקן כאולג אסטראשפקין שבחר לעזוב אבל אני מאמין שעם החתמתו של יואל הצלחנו להביא שחקן משמעותי אשר יסייע לנו להשיג את כל המטרות והיעדים".
 
 

 
 
מולטןoryznסמל