איגוד הכדוריד
לאומית: מכבי פ"ת מושלמת. ערד שומרת על המקום השני

צילום: לימור רפפורט 

המחזור העשירי בליגה הלאומית נפתח ביום ראשון ויושלם  הקרוב עם השלמת מפגשן של מכבי רעננה ומ.כ חולון  לאחר שהמשחק ה
ופסק עקב תקלה בגין דליפת גשם  באולם. 

לקראת סיומו של המחזור ביום חמישי, ממשיכה מכבי פתח תקווה לשמור על מאזן ניצונות מושלם והיא מוליכה את הטבלה עם 18 נק' לאחר ניצחון על מכבי דימונה. עבור מכבי פ"ת מדובר בניצחון תשיעי ברציפות ומנגד, ספגה מכבי דימונה (7 נק') הפסד שלישי ברציפות והיא נמצאת במקום השישי בטבלה.

הפועל ערד גברה על הפועל פ"ת 29:32 ועם 15 נק' היא שומרת על מקומה השני כשמרחק נקודה מתחתיה מאיימת מ.כ ב"ש שהייתה חופשיה במחזור העשירי. 

עירוני רחובות (13 נק') עם ניצחון על הפועל קרית אונו/סביון (4 נק') שספגה הפסד שביעי אך נותרה במקום התשיעי בטבלה. הפועל אשדוד2 עם ניצחון חוץ 18:25 על סוגרת הטבלה הפועל חבל אילות. 


המחזור ה-11 יפתח ביום ראשון הקרוב - הפועל פ"ת תארח את הפועל חבל אילות. מכבי דימונה תפגוש את הפועל ערד. מ.כ באר שבע נגד עירוני רחובות. הפועל אשדוד2 מול מכבי רעננה, והפועל קרית אונו/סביון תארח את המוליכה מכבי פתח תקווה.

ברק משה ממכבי פ"ת נגד השוער מדימונה ניר אדרי, צילום: לימור רפפורט

מכבי ״אדום ירוק״ פתח תקווה - מכבי דימונה 17:27 (10:9). מוליכת הטבלה מכבי פתח תקווה סגרה מחזור נוסף ללא הפסדים כשלזכותה 18 נק׳. לעומתה היריבה מכבי דימונה סיימה את המחזור העשירי עם הפסד חמישי למרות שהובילה במהלך כל המחצית הראשונה ואף ירדה למחצית ביתרון 9:10. הבקיעו למכבי פ״ת: ברק משה מוביל עם 6 שערים, אייל אשואל ומישה זלנצוב 5 כ״א, שלו אלימלך 3, נדב ז׳וראט יובל שמש עמית ברויאר ודוד פנחסי 2 כ״א. הבקיעו למכבי דימונה: ולדימיר דיוקיץ׳ 5, דאבור טסקוביץ׳ 4, אבי אלבז 3, דניאל אוחיון ורועי שוקרון 2 כ״א, לירן אקר עם שער אחד. עצירות שוערים: ניר אדרי עם 15 עצירות.

צילום: הפועל ערד

הפועל ״יוסי אברהמי״ ערד - הפועל ״קולסקי״ פתח תקווה 29:32 (12:17). העולה החדשה מערד צוברת ניצחון שביעי כשלזכותה 15 נק׳ ובכך היא שומרת על מקומה השני בטבלה. הפועל פ״ת ספגה הפסד שישי ונותרה במקום השביעי. כזכור שתי הקבוצות שיסיימו בראש הטבלה יהיו גם השתיים שיזכו להעפיל לליגת ווינר. כבשו להפועל ערד: טל פאר עם 9 שערים, עוז פגליארי 7, עוז חנדלי 6, קלווין דלה ולוקה דרגוביץ׳ 4 כ״א, פיל לפוחוב 2. עצירות שוערים: גיא שפץ עם 12 עצירות. כבשו להפועל פ״ת: רז בן דוד מוביל את הקבוצה עם 11 שערים, עומר מורדוב ואייל דוידוב 5 כ״א, קובי בזק מוסיף 4 שערים ודניאל אוזן עם 3.

צילום: ורד נוטמן

עירוני רחובות - הפועל קרית אונו/סביון 23:32 (11:15). עירוני רחובות עם ניצחון שישי העוזר לה לשמור על מקומה הרביעי בטבלה, לעומתה הפועל קרית אונו סגרה את המחזור העשירי עם הפסד שביעי העונה כשלזכותה עדיין 4 נק׳ שהשיגה במחזור ה-2 ובמחזור ה-3 מולן של הפועל חבל אילות ומכבי רעננה (בהתאמה). הבקיעו לעירוני רחובות: ולאד ברילוב עם 8 שערים, איתי טורקניץ׳ ועמית ישראל 6 כ״א, נאור כהן ושלומי צ׳ייטלר 3 כ״א, זיו גולן 2, אסף בילקר אלכס לופסקו עמית בן עטיה והדר פיינשטיין עם שער כ״א. הבקיעו להפועל קרית אונו/סביון: יוסי ינקו 7, גיל חרפק 4, טל גלילי עידו צ׳רנו לירן אליוף ברק רוזליס ואיתי קמינסקי עם 2 שערים כ״א, אורי אוברמן ודוד הררי 1 כ״א. עצירות שוערים: יוני בן שטרית עם 21% עצירות.


צילום: הפועל אשדוד2

הפועל חבל אילות - הפועל אשדוד2 25:18 (13:9). קבוצת המשנה של מחזיקת גביע המדינה הפועל אשדוד2 השיגה ניצחון במחזור העשירי לאחר שלושה הפסדים רצופים. שתי הנקודות בהן זכתה אשדוד לא סייעו לה לטפס במעלה הטבלה והיא נשארה במקום החמישי. מנגד הפועל חבל אילות ספגה הפסד תשיעי ונשארה בתחתית הטבלה. כבשו להפועל חבל אילות: ים שוובר 5, יאיר חורש 4, טל קדמי 3, רועי דוד 2, יאיר טסטה ויונתן אלקלאי 1 כ"א. עצירות שוערים: חולי קוגן עם 45% עצירות, אייל מימון עם 10% עצירות. כבשו להפועל אשדוד2: ניר קוטלרקר 10, עומר עוזיאל 6, טימה קורטיקובסקי 5, ירין ליברמן 2, אורעד אסולין וטוהר אביטן 1 כ"א. עצירות שוערים: ליאל גדז עם 5 עצירות וסימיון אוסינוביק עם 4.

ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn