איגוד הכדוריד
תשוקה בוערת
תשוקה בוערת
לפרוץ את המחסום אל הגמר
לפרוץ את המחסום אל הגמר
האלופה מנצחת - הסגנית כרגע מחוץ לפליאוף
האלופה מנצחת - הסגנית כרגע מחוץ לפליאוף
הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל
הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל
רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות
רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות
תשוקה בוערת

תשוקה בוערת

לפרוץ את המחסום אל הגמר

לפרוץ את המחסום אל הגמר

האלופה מנצחת - הסגנית כרגע מחוץ לפליאוף

האלופה מנצחת - הסגנית כרגע מחוץ לפליאוף

הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל

הגנרלית לפני חצי הגמר: רמה"ש גברה על הפועל

רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות

רמה"ש מול הפועל ראשל"צ, וההזדמנות

לוח משחקי השבוע

גברים
הכל
נשים
גברים מין נשים
תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
24/02/2024, יום ש'
15:30
15:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל "רועי" ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 2
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל "רועי" ראשון לציון 35-28
24/02/2024, יום ש'
16:00
16:00 הפועל קרית אונו 2  נגד  מכבי תל אביב
נוער עלית , מחזור 2
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו 2 מכבי תל אביב 27-27
24/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 א.ס. רמת השרון  נגד  מ.כ. חולון
נוער עלית , מחזור 2
אורנים- רמה"ש א.ס. רמת השרון מ.כ. חולון 22-37
24/02/2024, יום ש'
18:00
18:00 מכבי אידן ראשון לציון  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית , מחזור 2
רביבים- ראשל"צ מכבי אידן ראשון לציון א.כ. עידו נס ציונה 31-25
24/02/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  מכבי הולצמן הארזים
ארצית דרום, מחזור 9
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים מכבי הולצמן הארזים 14-22
25/02/2024, יום א'
19:00
19:00 אס"א תל אביב  נגד  מכבי ארזים ר"ג
גביע המדינה ילדים ח, סיבוב 1
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב מכבי ארזים ר"ג 0-0
25/02/2024, יום א'
20:00
20:00 הפועל "קולסקי" פתח תקוה  נגד  הפועל אשדוד 2
לאומית בית עליון, מחזור 2
גולדה- פ"ת הפועל "קולסקי" פתח תקוה הפועל אשדוד 2 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 מ.כ.נתניה  נגד  הפועל קרית אונו/סביון 2
ארצית צפון, מחזור 9
בן גוריון - נעמי שמר- נתניה מ.כ.נתניה הפועל קרית אונו/סביון 2 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 הפועל "יוסי אברהמי" ערד  נגד  מכבי אדום ירוק פתח תקוה
לאומית בית עליון, מחזור 2
אולם הפועל- ערד הפועל "יוסי אברהמי" ערד מכבי אדום ירוק פתח תקוה 0-0
25/02/2024, יום א'
20:30
20:30 עירוני רחובות  נגד  מ.כ. באר שבע
לאומית בית עליון, מחזור 2
היכל הספורט (קציר)- רחובות עירוני רחובות מ.כ. באר שבע 0-0
25/02/2024, יום א'
20:45
20:45 הפועל קרית אונו/סביון  נגד  מכבי דימונה
לאומית בית תחתון, מחזור 3
סביון הפועל קרית אונו/סביון מכבי דימונה 0-0
26/02/2024, יום ב'
18:15
18:15 בני הרצליה "נאפיס"  נגד  הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
בית מכבי- ראשל"צ בני הרצליה "נאפיס" הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 0-0
26/02/2024, יום ב'
20:30
20:30 א.ס. SGS רמת השרון  נגד  מ.כ. יובלים חולון
גביע המדינה WINNER, חצי גמר
בית מכבי- ראשל"צ א.ס. SGS רמת השרון מ.כ. יובלים חולון 0-0
01/03/2024, יום ו'
13:30
13:30 הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון  נגד  מכבי G City ראשון לציון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מכבי G City ראשון לציון 0-0
01/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 הפועל אשדוד  נגד  מכבי תל אביב
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
מקיף ט'- אשדוד הפועל אשדוד מכבי תל אביב 0-0
01/03/2024, יום ו'
14:30
14:30 מכבי אבישי קרית מוצקין  נגד  הפועל רמת גן
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
גושן- קרית מוצקין מכבי אבישי קרית מוצקין הפועל רמת גן 0-0
01/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 מ.כ. יובלים חולון  נגד  א.ס. SGS רמת השרון
ליגת winner משחקי בית עליון, מחזור 5
קציר- חולון מ.כ. יובלים חולון א.ס. SGS רמת השרון 0-0
01/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 הפועל קרית אונו  נגד  א.כ. נס-ציונה
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אולם חדש (יעקב כהן)- קרית אונו הפועל קרית אונו א.כ. נס-ציונה 0-0
01/03/2024, יום ו'
15:00
15:00 אס"א תל אביב  נגד  בני הרצליה "נאפיס"
ליגת winner משחקי בית תחתון, מחזור 5
אוניברסיטה (עלית)- ת"א אס"א תל אביב בני הרצליה "נאפיס" 0-0
02/03/2024, יום ש'
15:00
15:00 מכבי תל אביב  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית , מחזור 3
תיכונט- ת"א מכבי תל אביב אס"א "חיליק" תל אביב 0-0
02/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 א.כ. עידו נס ציונה  נגד  הפועל קרית אונו 2
נוער עלית , מחזור 3
צימרמן החדש- נס ציונה א.כ. עידו נס ציונה הפועל קרית אונו 2 0-0
02/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 הפועל "רועי" ראשון לציון  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער עלית , מחזור 3
נחלת יהודה 360- ראשל"צ הפועל "רועי" ראשון לציון א.ס. רמת השרון 0-0
02/03/2024, יום ש'
19:00
19:00 מ.כ. חולון  נגד  מכבי אידן ראשון לציון
נוער עלית , מחזור 3
קציר- חולון מ.כ. חולון מכבי אידן ראשון לציון 0-0
02/03/2024, יום ש'
20:30
20:30 הפועל ירושלים  נגד  הפועל ראשל"צ ב טוביה
ארצית דרום, מחזור 10
מלחה (גולדנברג)- ירושלים הפועל ירושלים הפועל ראשל"צ ב טוביה 0-0

הודעות

קורס שופטי כדוריד
קורס שופטי כדוריד
22
פברואר
הודעות נוספות >

כתבות נוספות

נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה

נבחרת הנשים תקיים החל מרביעי הבא בסלובקיה 3 משחקים מול הנבחרת המקומית ומול אוקראינה | לוחות הזמנים ...
19/2/2024
נבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה

לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה

הפליאוף יצא לדרך, אבל המוליכה נעצרה לאחר 10 ניצחונות רצופים ע״י היריבה העירונית - 26:26 | ותמונת ...
19/2/2024
לאומית: הפועל עצרה את מכבי בדרבי של פתח תקווה

נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר הגביע

ערב ענק של כדוריד נשים - שעשה הרבה כבוד למעמד היוקרתי של חצי גמר גביע המדינה: מ.כ חולון הדהימה ...
19/2/2024
נשים: מ.כ חולון והפועל ראשל"צ העפילו לגמר הגביע
כדור יד TV

לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית
לקט השערים של יואב למברוזו בליגה הצרפתית
איגוד כדור יד פייסבוק

×
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn