איגוד הכדוריד

סגל הקבוצה

מספר שם שחקן עמדה תאריך לידה
1 לוסטיגמן שחר מקשר 05/07/2004
2 לביא גיא פיבוט 11/09/2004
7 רנדלר יובל מקשר 26/02/2003
10 אוריין גיא מרכז 13/01/2004
10 נוה יואב פינה 17/11/2006
11 מלמוד עומרי פינה 23/08/2006
12 מדניק שחר פיבוט 21/07/2006
12 מרגלית אופיר מרכז 16/03/2003
14 מרקוביץ אלירן מקשר 27/04/2004
17 הלפט לביא פינה 02/05/2003
18 פורנרי רותם פינה 17/04/2004
19 גטניו בן מקשר 19/05/2004
20 שינדלר אריאל פינה 21/06/2003
21 גולן יובל מקשר 02/11/2004
21 פורנרי אלון פינה 14/02/2006
22 סלע נבו שוער 04/11/2005
23 רוזה אופק מקשר 12/01/2004
24 וינר אלעד מרכז 09/07/2004
50 אדלהייט דן פיבוט 17/02/2004
69 דרוקר תומר שוער 09/02/2003
98 מועלם אור שוער 28/04/2004
99 קורצמן עמית פינה 17/02/2004

בעלי תפקידים

אייל זייפרט
עוזר מאמן: אייל זייפרט
שלמה הופמן
מאמן: שלמה הופמן

לוח משחקים

תאריך שעה ליגההמשחק אולם מארחת אורחת תוצאה
21/11/2020, יום ש'
15:00
15:00 הפועל ראשון לציון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון אס"א "חיליק" תל אביב 29-29
28/11/2020, יום ש'
15:30
15:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  מכבי תל אביב
נוער צפון , מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב מכבי תל אביב 26-35
05/12/2020, יום ש'
20:00
20:00 מכבי עירוני פתח תקוה  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 3
אולם גולדה פ"ת מכבי עירוני פתח תקוה אס"א "חיליק" תל אביב 33-24
19/12/2020, יום ש'
17:30
17:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  מכבי ארזים אהל שם ר"ג
נוער צפון , מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב מכבי ארזים אהל שם ר"ג 24-37
26/12/2020, יום ש'
14:30
14:30 בני הרצליה  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 6
אולם הראשונים הרצליה בני הרצליה אס"א "חיליק" תל אביב 25-32
13/03/2021, יום ש'
17:00
17:00 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  מכבי אבישי קרית מוצקין
נוער צפון , מחזור 7
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב מכבי אבישי קרית מוצקין 29-37
20/03/2021, יום ש'
20:00
20:00 הפועל קרית אונו  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער צפון , מחזור 8
אולם חדש קרית אונו הפועל קרית אונו אס"א "חיליק" תל אביב 24-34
10/04/2021, יום ש'
17:30
17:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.ס. רמת השרון
נוער צפון , מחזור 9
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.ס. רמת השרון 31-30
17/04/2021, יום ש'
16:00
16:00 הפועל ראשון לציון 2  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 1
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 אס"א "חיליק" תל אביב 22-29
24/04/2021, יום ש'
18:00
18:00 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  א.כ. עידו נס ציונה
נוער עלית, מחזור 2
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב א.כ. עידו נס ציונה 26-23
08/05/2021, יום ש'
13:00
13:00 עירוני רחובות  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 3
היכל הספורט רחובות עירוני רחובות אס"א "חיליק" תל אביב 25-28
29/05/2021, יום ש'
18:00
18:00 מ.כ. חולון  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 4
אולם קציר חולון מ.כ. חולון אס"א "חיליק" תל אביב 32-27
05/06/2021, יום ש'
18:00
18:00 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  הפועל אשדוד
נוער עלית, מחזור 5
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב הפועל אשדוד 40-37
17/06/2021, יום ה'
19:30
19:30 הפועל ראשון לציון 2  נגד  אס"א "חיליק" תל אביב
נוער עלית, מחזור 8
אולם נחלת יהודה הפועל ראשון לציון 2 אס"א "חיליק" תל אביב 35-27
21/06/2021, יום ב'
19:30
19:30 אס"א "חיליק" תל אביב  נגד  בני הרצליה
נוער עלית, מחזור 6
אולם עלית אונ' ת"א אס"א "חיליק" תל אביב בני הרצליה 39-33
×
קבוצה:
תפקיד:  
אזרחות:  
תאריך לידה:  


×
אולם עלית אונ' ת"א
כתובת האולם: חיים לבנון, תל אביב


ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn