איגוד הכדוריד
דאבל דאבל
סוף שבוע נהדר של משחקי גמר גביע המדינה בגילאים הצעירים מאחורינו, והאמירה הכמעט מוחלט בו היא שמי שזכה באליפות - גם השלים זכייה בגביע המדינה.
 
אחרי הזכייה המרשימה של קבוצת הנוער של הפועל רועי ראשל"צ בדאבל, הגיעה ביום חמישי הזכייה המחמיאה לא פחות של קבוצת נערות י' של מכבי ראשל"צ בדאבל. הצהובות בהדרכת קרן בן הרוש גברו בגמר הגביע על מכבי פ"ת 30:31, עשרה ימים לאחר שהניפו את צלחת האליפות. בת חן לוי הובילה את מכבי ראשל"צ עם 9 שערים ו-5 אסיסטים, יחד עם דנה אמינוב 7 שערים ו-4 אסיסטים, עדי בן ציון 5 שערים ו-4 אסיסטים וליאם לולו 5 שערים. 
 
בשבת זכינו למרתון של שלושה גמרים בהדר יוסף, שהחל בזכייה של קבוצת ילדים ח' של הפועל ראשל"צ בגביע - עם ניצחון 37:38 על מכבי רעננה. יונתן פלח היה המצטיין עם 20 שערים שכבש! בקבוצה שמודרכת על ידי אלון כשרי וגלעד כהן, דור זיידן ועידו עובדיה הוסיפו 6 כ"א, וברעננה שמודרכת על ידי גרמן לוברסקי הוביל יואב גולדפרב עם 12 שערים, כאשר אוי חננאל הוסיף 8 וזיו זרמונסקי 5. בכך הפועל השלימה דאבל לאחר שסיימה ראשונה במחוז מרכז (בגילאי ילדים ח' - יש רק אליפויות מחוזיות). בהיבט של אליפויות מחוזיות - רמת השרון זכתה עם קבוצות הילדים ח' ו-ז' באליפויות מחוז צפון, והפועל אשדוד רשמה הישג זהה עם קבוצות הילדים ח' ו-ז' במחוז הדרום. 
 
היום הזה נמשך עם הישג נפלא של קבוצת הנערים ט' של מכבי ת"א, שהשלימה כאמור דאבל לאחר הזכייה באליפות המדינה ביום רביעי בזכות הניצחון 34:38 על א.כ נס ציונה. המאמן אבי רש הוביל את מכבי כאמור גם לניצחון בגמר הגביע - 27:35 מול הפועל אשדוד, כאשר בנו גיא רש ארמן היה גם הכובש המוביל במכבי עם 9 שערים. פלג פופלינגר הוסיף 8, ואריאל שהרבני ותומר מונטל הוסיפו 5 כ"א. ניב קוטלרקר הוביל עם 11 שערים את אשדוד בהדרכת ולדי קופמן, כאשר טימה קוריטובסקי 6 שערים וליאם מדר 4 היו בין המבקיעים הבולטים.
 
דרמת השיא של היום הגיעה במשחק האחרון - גמר גביע המדינה לנערים - שבסיומו - לאחר ההארכה - בני הרצליה גברה בתוצאה המטורפת 48:50 על מ.כ חולון - במשחק שבו נכבשו כמעט מאה שערים. הגמר הלך להארכה כאשר לואיק בקסו מחולון השווה בזריקת 9 מטרים בשניית הסיום, והשלים לא פחות מ-18 כיבושים! לחולון היו כמה צ'אנסים לנצח את המשחק, עוד קודם ההארכה כאשר הקבוצה בהדרכת תום אדטו כבר הובילה ביתרון של 6 שערים בהפסקה, וביתרון 35:39 חמש דקות לסיום. בהארכה, חולון הובילה כבר 42:44, אבל ריצת 0:5 של הרצליה השלימה מהפך וסללה את הדרך לזכייה בגביע עבור קבוצתו של דניאל לינדגרן. הרצליה אגב תוכל להשלים ביום שלישי גם זכייה בדאבל, אם תנצח את רמת השרון השכנה בגמר הפליאוף. דניאל פרבושיין הוביל את הרצליה עם 21 שערים! אסף ברון הוסיף 10, בר סיפדו 8 ואיתמר אוחיון 5 - ברשימת הכובשים המובילים, ומנגד בחולון לצד בקסו - ים עוז ועידו אייזנקוט הבקיעו 9 כ"א, ודניאל תורג'מן 8.
 
בשבת הקרובה ייערכו שני משחקי גמר לילדות ולנערות - בשני המשחקים ייפגשו מכבי ראשל"צ מול מ.כ חולון, והם ייערכו בהדר יוסף. מבחינת קבוצת ילדות ח' של מכבי ראשל"צ, שכבר זכתה באליפות הארצית - היא תוכל גם כן להשלים זכייה בדאבל אם כמובן תנצח את חולון.

סיקור מורחב ותמונות מאירועי הגמר בעמוד הפייסבוק של איגוד הכדוריד
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn