איגוד הכדוריד
"בטוח שיחד נעמוד באתגרים שבדרך להשגת המטרות"
צילום: א.ס רמת השרון
 
עידן מימון הוא מאמנה החדש של א.ס SGS רמת השרון. מימון בן ה-48 יחליף את אסף לוי, שהוביל את הקבוצה לגמר הפליאוף ולגמר גביע המדינה, וזו תהיה התחנה השנייה בקריירה שלו כמאמן אחרי שהדריך את המועדון שהוא מסמל יותר מכל - הפועל ראשל"צ. מימון, עם קריירה מפוארת כשחקן - קפטן נבחרת ישראל, מלך השערים של הכדוריד הישראלי ומי שזכה ב-13 אליפויות וב-12 גביעי מדינה, וכמאמן - בדאבל בעונת 2017/2018 (ולאחרונה גם עם קבוצת הנוער של הפועל רועי ראשל"צ) - אמר: "לפני כחודש הסתיים פרק משמעותי בחיי שנמשך מעל 30 שנה כשחקן ומאמן באגודת הכדוריד הפועל ראשון. אני שמח ונרגש להתחיל פרק חדש בחיי כמאמן קבוצת הבוגרים של א.ס. sgs רמת השרון, ומצפה בכיליון עיניים לפתיחת העונה הקרבה. אני בטוח שיחד נעמוד באתגרים שבדרך להשגת המטרות והיעדים"
 
יו"ר רמה"ש, אבי כחלון: "עידן מימון זה מותג - הפנים של הכדוריד הישראלי ואני שמח שהצלחנו להחתים אותו ברמת השרון. עידן מביא איתו ניסיון של שנים הן כמאמן והן כשחקן כולם בקבוצת הפועל ראשון לציון וזה יהיה המבחן ראשון שלו כמאמן מחוץ לראשון ואני בטוח שהוא יביא איתו יצירתיות, נחישות והרבה רצון להצליח!".

מרבית הסגל של רמת השרון ימשיך - כאשר השבוע עזב את הקבוצה עמית מוטולה שהצטרף למכבי ראשל"צ. את עידן מימון יחליף בהפועל ראשל"צ הרווה פאז'ין הקרואטי, ששימש כעוזר המאמן במכבי ראשל"צ והדריך בקבוצות נוספות במועדון.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn