איגוד הכדוריד
ניצן דונאי חצתה את הקווים
צילום מעמוד הפייסבוק של הפועל ראשון

ניצן דונאי, אחת מהשחקניות הבולטות ביותר בליגה הישראלית, שהובילה את מכבי ראשל"צ בשנים האחרונות לזכייה בשלוש אליפויות ושני גביעי מדינה, ביצעה מעבר מסקרן ותשחק בעונה הבאה אצל יריבתה העירונית של מכבי, הפועל דלתות פנדור ראשל"צ.

דונאי תחליף את המרכזת האוקראינית ולדה קוזמינה ששוחררה. 
 
דונאי, מהשחקניות המובילות בענף, שיחקה בעבר בבנות הרצליה (איתה זכתה בדאבל ארבע שנים ברציפות), בליגה הספרדית הבכירה (הייתה שותפה לזכייתה בטריפל של סגנית אלופת ספרד דאז ברה ברה) ועם חזרתה ארצה, השתלבה במועדון בו גדלה, מכבי ראשל"צ והובילה את קבוצת הנשים של המועדון להישגים היסטוריים.
 
ניצן דונאי על העברתה: "אני מאוד נרגשת מהמעבר להפועל ראשל"צ - מועדון שמשקיע בקבוצת הנשים, מכוון גבוה ושואף תמיד לתארים ולמצוינות. אני נשארת בראשל"צ, העיר שבה גדלתי ולמרות זאת אני מגיעה לבית חדשה ולקבוצה חדשה ומאחלת לנו עונה בלתי נשכחת יחד", אמרה השחקנית המצטיינית, והיו"ר דודי פלח הוסיף: "מאוד שמח על הצטרפותה של ניצן דונאי - שחקנית בעלת ניסיון רב, גם כשחקנית מובילה בארץ וגם כליגיונרית בקבוצות בכירות בספרד. הישגיה מדברים בעד עצמם. אני בטוח שניצן תשתלב בקבוצה ותתרום מהיכולות והניסיון הרב שלה בהשגת המטרות של הקבוצה והמועדון".


גם בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: עידן אהרבנוביץ', שאימן לפני כשנתיים את מכבי ICL ראשל"צ והצעיד אותה לזכייתה הרצופה בשתי אליפויות המדינה, יאמן את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ויחליף את אמיתי דיין, מאמנה של הקבוצה בעונה האחרונה, על הקווים.
 

שוערת נבחרת מונטנגרו הצעירה לידיה ויודינוביץ' (תמונה באדיבות מ.כ חולון)

 
 מ.כ יובלים חולון נערכת גם היא לקראת העונה הבאה והודיעה על החתמתו של תום אדטו למאמן קבוצת הבוגרות בעונה הבאה. עבור אדטו תהיה זו הפעם הראשונה שיאמן קבוצה בוגרת וזאת לאחר שאימן במחלקת הנוער של חולון והוא יחליף את אביתר גבעון שאימן את קבוצת הנשים (שהתבססה על סגל ישראלי מוכשר) בשלוש השנים האחרונות והוביל אותה, בעונה שחלפה, למעמד חצי גמר גביע המדינה וחצי גמר הפליאוף. גבעון ימשיך לאמן במחלקת הנוער של המועדון. בנוסף, נראה שחולון, שהתבססה בשנים האחרונות על סגל ישראלי, החתימה  את שוערת הנבחרת הצעירה של מונטנגרו לידיה ויודינוביץ׳ בת ה-22 - מהלך מסקרן מבחינת הקבוצה. 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn