YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
 
הושלם המחזור השני בליגת הנשים
דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג גברה על מ.כ חולון 24:36. מכבי ראשל"צ מנצחת את הפועל אשדוד 25:31 במשחק חוץ. הפועל ראשל"צ מנצחת את מכבי פ"ת 16:42 והפועל פתח תקווה גוברת על קריית אונו 12:46.
 
     
  תאריך: 10/12/2018   |   כתב: הדר ואן קולא   |   צילום: הדר ואן קולא   |   ארכיון ליגות  
     
 

דאבליסטית הנשים מכבי ארזים ר"ג מנצחת את מ.כ יובלים חולון 24:36 (7:15).

 

 

מ.כ חולון שיחקה ללא נוסה איסוקן (פצועה), שחקנית משמעותית מבחינתה והתבססה בעיקר על השחקניות הצעירות שבקבוצה הכוללות גם שחקניות בנות 17 מסגל הנערות כשמכבי ארזים מקפידה לשתף את כל שחקניות הקבוצה ואף מעלה למשחק בכורה בבוגרות את מעיין עמרם בת ה 16, מבית היוצר של מחלקת הנערות של המועדון. 

 

 

המשחק החל בגישושים אך היה ברור מראשיתו שדאבליסטית הנשים שולטת במשחק כשבמהלכו, הלך הפער וגדל בזכות הגנה חזקה בראשותה של ויקה גרוזובסקי ועצירות של השוערת המצטיינת קריסטינה פלוגינה.

 

 

מאמן מכבי ארזים ניב וינטורוב: "שלטנו בקצב המשחק בשתי המחציות, ההגנה היתה חזקה וזאת לצד עצירות מצויינות של השוערת קריסטינה פלוגינה. היציאה למעברים עם סיומת של שני לוינקינד גרמו לפער לטובתינו לגדול."

 

 

מוסיפה מאמנת מ.כ יובלים חולון אירה גרייסמן: "בעקבות הפציעה של השחקנית הזרה נוסה איסוקן היינו צרכים לשנות קו ולנסות את הסגל הצעיר יותר. הנערות נכנסו מצויין למשחק, מבלי לפחד, ואני גאה מאד בשחקניות שלי, מפה רק לעלות מבחינתנו." 

 

 

מבקיעות עבור מ.כ חולון: יסמין אודצ'י 8, תהל מאירי 8, יעל שוהם 3, טל 2, עמית גאוטה 2, מיכל שריד 1.

 

 

מ.כ חולון מול מכבי ארזים (צילום: הדר ואן קולא)

 

 

במשחק באשדוד אירחה הפועל אשדוד את מכבי סרוגו ראשון לציון שניצחה את המארחת 25:31 (11:17).

 

 

לאחר החטאות רבות של מכבי ראשל"צ ומשחק מצויין של הפועל אשדוד, הצליחה המארחת לצמצם במחצית השנייה 19:22. בשלב הזה, לקח מאמן מכבי ראשל"צ, גלעד מאור, פסק זמן והחזיר את שחקניות הקבוצה למשחק יותר מדוייק ולצד ספסל מצומצם של הפועל אשדוד, שחקניות מכבי ראשל"צ פתחו פער גדול יותר והבטיחו את ניצחונן. 

 

 

מאמן מכבי סרוגו ראשל"צ גלעד מאור: "משחק חוץ קשה מול קבוצה חזקה, אני מרוצה מפתיחת המשחק שלנו ומסיומו כאשר בשאר הזמן היינו קצת מפוזרים. בלטה בעיקר ההגנה החלשה שלנו, לצערי, שלא מתאימה לנו. כמו כן, היו לנו הרבה החטאות. הפועל אשדוד נתנו לנו פייט אדיר ואנחנו צריכים להמשיך ולהשתפר."

 

 

מוסיף מאמן הפועל אשדוד ג'וני אולייניק: "התחלנו טוב וצמוד אבל בגלל שאין לנו חילופים (בקבוצה 10 שחקניות כששתיים מהן שוערות), התעייפנו וזה איפשר למכבי ראשל"צ לפתוח פער גדול יותר. ישנה אווירה טובה בקבוצה שלנו ואנחנו מפיקים את המיטב עם הכלים שעומדים לרשותינו."

 

 

מבקיעות למכבי ראשל"צ: גבריאלה פסואה 8, ג'קלין אנסטסיו 8, ניצן דונאי 5, מלאני חורב 3, קים לוי 3, נלי אמינוב 3, קרן בן הרוש 1, טלי בראל 1. 

 

 

מבקיעות להפועל אשדוד: דריה קוט 10, ויקה דורדוביץ' 7, רדמילה בוגדנוביץ' 6, נוי בונבידה 3. 

 

 

מכבי ראשל"צ מול הפועל אשדוד (צילום: חן קלדרון)

 

 

מכבי ראשל"צ מול הפועל אשדוד (צילום: חן קלדרון)

 

 

הפועל דלתות פנדור ראשון לציון גוברת במחזור השני על מכבי עירוני פתח תקווה 16:42.

 

 

מתחילתו של המשחק מאזן הכוחות היה ברור ושחקניות הפועל ראשל"צ הכתיבו משחק מהיר אשר בשילוב עם הגנה טובה ושוערת מצטיינת (רוית שושן), סגר את דרכן של שחקניות מכבי פ"ת אל השער. שחקניות מכבי נלחמו ולא ויתרו אך זה לא הספיק להן בהתמודדות מול הפועל ראשל"צ.

 

 

מאמן הקבוצה דביר גולדשטיין: "זהו ניצחון שני ופתיחה טובה של העונה, יחד עם זאת, יש עוד הרבה עבודה לקראת המשחקים הבאים."

 

 

מבקיעות הפועל ראשל"צ: אולגה ניקולינקו 13, אלנה אומנץ 7, דינאלה דרגוביץ' 7, אושר כהן 6, רון שלסקי 4, נוי לוי 3, עדן שמאי 1, שרון לוינסון 1. 

 

 

מצטיינת הפועל במחזור השני אולגה ניקולינקו (צילום: הדר ואן קולא)

 

 

ולסיום המחזור השני, ארחה הפועל קריית אונו את הפועל פתח תקווה שניצחה את המארחת  42:12 (24:7).

 

 

במהלך המשחק ניכר הפער בין הקבוצות. הפועל פ"ת, קבוצה מנוסה ומגובשת, פתחה פער כבר בתחילת המשחק אותו התקשו שחקניות קריית אונו לצמצם. בנוסף, פציעתה של שוערת קריית אונו רוני מדמון בדקה ה 16 של המחצית הראשונה, שהפגינה יכולות מצויינות בשער, לא הקלו על הפועל קריית אונו בהתמודדות מול הפועל פ"ת.

 

 

מאמן קריית אונו דני הופמן: "ניכרו הבדלי רמות במשחק, הפועל פ"ת זו קבוצה שמתאמנת כבר שנתיים ויש לה שלוש זרות. הבנות שלי לא נשברו ואני גאה בהן מאד."

 

 

מבקיעות הפועל פ"ת: קרן טפליצקו 14, זורנה צבטינוביץ' 12, נטלי ברטו 8, שרון בן שושן 4, קטיה מלניק, 3, אורטל סלם 2, קורל דרשן 2, יולויה בלובה 1. 

 

 

מבקיעות הפועל קריית אונו: נס קשת 4, טל מנחם 2, גאיה נגב 2, מיכל קרקו 1, סיגי כהן 1, מיכל גרינברג 1, עדן זורמסקי 1. 

 

 

הפועל פ"ת מול הפועל קריית אונו (צילום: הדר ואן קולא)

 
     
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים