איגוד הכדוריד
המחזור ה-10 בליגת אתנה
שחקנית מכבי ICL ראשל"צ עמית איזק (צילום הדר ואן קולא)

הערב, במסגרת המחזור ה-10 תארח השנייה בטבלה, האלופה מכבי ICL ראשל"צ את הרביעית בטבלה בנות הרצליה ומכבי הארזים ר"ג, השלישית בטבלה (עם 14 נקודות ומשחק חסר), תארח את סוגרת הטבלה א.כ נ"צ.
 מחר (שני) תתארח מוליכת הטבלה, הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אצל החמישית בטבלה מ.כ פ"ת.

גם בשני, מ.כ יובלים חולון, שלא רשמה עדיין ניצחון לזכותה, תארח את הפועל קריית אונו, המדורגת שישית עם 2 נקודות, למשחק השלמה מהמחזור ה-3.

לאלופה מכבי ICL ראשל"צ צפויים שני משחקי פסגה השבוע, הראשון, הערב, מול הרביעית בטבלה בנות הרצליה והשני, ביום חמישי, מול השנייה בטבלה, מכבי הארזים ר"ג. 

בחמישי האחרון, במסגרת המחזור ה-9 בליגת אתנה, סיימה מכבי ICL ראשל"צ את הדרבי מול הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בשוויון דרמטי ומאכזב מבחינתה וזאת לאחר שהובילה לאורך כל המשחק ואף ירדה למחצית ביתרון של 4 שערים.

בנות הרצליה מגיעה למחזור ה-10 לאחר שבשבוע האחרון ניצחה את א.כ נ"צ אבל לפני כשבוע בדיוק, נחלה הפסד להפועל דלתות פנדור ראשל"צ במשחק השלמה מהמחזור ה-6.

מכבי ICL ראשל"צ ובנות הרצליה נפגשו במהלך הסיבוב הראשון וסיימו את המשחק בשוויון דרמטי 27:27. 
המשחק בין השתיים הערב יועבר בשידור ישיר בערוץ היוטיוב של איגוד הכדוריד ע"י השדרן תמיר ירדן.

קישור למשחק הערב:

השלישית בטבלה, מכבי הארזים ר"ג, תארח את סוגרת הטבלה א.כ נ"צ וזאת לקראת משחק הפסגה שצפוי לה ביום חמישי מול האלופה מכבי ICL ראשל"צ. עם 14 נקודות, הארזים מגיעה לשבוע הנוכחי עם הפסד אחד (לאלופה מכבי ראשל"צ ) ולהבדיל משתי הראשוניות שמוליכות את הטבלה ורשמו הפסד אחד ושוויון אחד (להפועל ראשל"צ) ו-2 תוצאות שוויון והפסד אחד (למכבי ראשל"צ), מכבי הארזים ר"ג רשמה גם היא הפסד אחד אך ניצחה את שאר המשחקים ולא סיימה בשוויון. ולכן, המשחק מול מכבי ראשל"צ חשוב מבחינתה של הארזים כדי לשמור על המאזן הטוב ביותר, עד כה, לעומת שאר קבוצות הליגה.

ביום שני תארח מכבי פ"ת את מוליכת הטבלה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ והיא מגיעה למחזור ה-10 לאחר שלא שיחקה בשבוע שעבר. יחד עם זאת, בשבוע שעבר לקחה פ"ת 2 נקודות לאחר שגברה על הפועל קריית אונו במסגרת המחזור ה-8.

 
 
 טבלת ליגת אתנה ערב המחזור ה-10
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn