איגוד הכדוריד
הישרדות - רחובות לא מרימה ידיים
צילום: הדר ואן קולא

לאחר הצטרפותו של המאמן גיל סגל – בעירוני רחובות העלו מהלך בהערכות לקראת חזרת ליגת ווינר ומשימת ההישרדות של הקבוצה, שרשמה עד כה 10 הפסדים וטרם זכתה בנקודה.

המרכז מתן גולץ שב לאחר הפסקה של מספר חודשים לקבוצה, אליה גם הצטרף השוער ליאור קפלן ששיחק באשדוד, נס ציונה, הפועל ר"ג ומושאל ממכבי ראשל"צ.

רחובות מצרפת גם מקשר אוקראיני. מדובר במקשר סרגיי סולימה (32, 1.90 מ') ששיחק בשנתיים האחרונות בבוטל וברבוטניצקי מהליגה המקדונית. לפני כן, הוא שיחק 5 עונות בליגה הטורקית הבכירה באיזמיר, מרסין, טרבזונספור וסלקספור, וכמון כן שיחק בליגה הרוסית והאוקראינית (בקייב ובמוטור ז'פרוז'ה) ולפני למעלה מעשור גם בנבחרת אוקראינה. סולימה מחליף את הסרבי ווק פרוביץ' שנפצע.

ברחובות בנו מאוד על חזרתו של נדב כהן מנבחרת הנוער, אבל הוא יצטרף בשבוע הבא לשניר נציה בגרוסוולשטאט הגרמנית. מי שישוב הוא טדי סלבדור הפיבוט ששיחק עם כהן בפרויקט נבחרת הנוער בפורטוגל.

המקשר מור אבנעים, שהחלים מפציעה, סיכם ומתאמן במ.כ באר שבע, וצפוי להשלים את המעבר לקבוצה מבירת הנגב.

לרחובות מצפה משחק תחתית חשוב במחזור הקרוב מול מכבי קרית מוצקין, ולאחר מכן היא תתארח אצל הפועל ראשל"צ - ותחל את משימת ההישרדות האמיתית שלה במסגרת הבית התחתון.
רחובות שכאמור במקום האחרון ללא נקודות, מפגרת כבר ב-4 נקודות ממכבי דימונה שבמקום ה-12, ב-5 ממכבי ת"א שבמקום ה-11 שיוביל להישארות (עם ביטול המבחנים), וב-6 נקודות מבאר שבע וממכבי קרית מוצקין. בהתייחס למחזור הקרוב, באיגוד הכדוריד עדיין ממתינים להוראות משרד הספורט והבריאות, כשהכוונה היא לקיים את המחזור ה-12 כבר ביום שישי הקרוב (ה-22 בחודש), אם יתאפשר.
 

המאמן גיל סגל. האם החיזוק שהוא ביצע יביא למפנה?
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn