איגוד הכדוריד
מהלך מעניין: יותם טל מצטרף למכבי דימונה
בזמן שבהפועל אשדוד צפויים להודיע בקרוב על החתמתו של מקשר נבחרת ישראל רם טורקניץ, שחוזר לשחק בליגת ווינר אחרי עונה וחצי בליגה הבכירה בשבדיה. מהלך ראשון כבר נגזר ממנו, ובעקבות חזרתו של המקשר הגרמני גאבור לנגהאנס לאשדוד - המקשר יותם טל, שזכה עם אשדוד באליפות ההיסטורית, עוזב את הקבוצה ומצטרף הערב למכבי דימונה.
 
טל בן ה-28, שגדל בהפועל ראשל"צ, וזכה עימה בתארים, והספיק לשחק גם בא.ס רמה"ש ובנבחרות ישראל, חתם לעונה וחצי. טל צפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו מול הפועל ראשל"צ ביום שישי, וינסה לסייע לה להשיג נקודות בכורה בליגת העל. בדימונה מתכוונים לבצע מהלכים נוספים, כאשר גם איציק חליפי מועמד להצטרף וייתכן ששוער זר.
 
בהודעה שפירסמה דימונה - יותם טל אמר הערב: "אני שמח שיצא לי להכיר אנשים חמים וטובים כמו בדימונה, ואני נרגש וגאה להגיע למועדון מכבי דימונה, שהוא כמו משפחה גדולה. אני מקווה שפתחתי את הדלת לשחקנים נוספים שיגיעו בעתיד הקרוב לדימונה".
 
יו"ר דימונה, אלי סגרון: "מועדון מכבי דימונה שמח שיותם מצטרף אלינו למשפחה. אין לי ספק שיותם יוסיף לנו מקצועית וחברתית. הניסיון שלו בליגות הבכירות, התארים שבהם זכה יוסיפו המון ביטחון לקבוצה. יותם מאמין בנו ואנו בו, וביחד אנו יוצאים לעתיד טוב למועדון מכבי דימונה".
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn