איגוד הכדוריד
בחמישי: המחזור ה- 3 בליגת הנשים
קפטן בנות הרצליה דנה אפלבוים מול שוערת מכבי ICL בר אלבו במפגש מהעונה שעברה

מחר (חמישי) יצא המחזור ה-3 בליגת הנשים ובמשחק המרכזי תארח בנות הרצליה את האלופה מכבי ICL ראשל"צ והשתיים יאבקו על 2 הנקודות שעשויות להעלות אותן למקום ה-3 בטבלה.

האלופה, מכבי ICL ראשל"צ, יצאה לפגרה לאחר הפסד ליריבתה העירונית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ועם 2 נק' בלבד (מניצחון על מ.כ יובלים חולון) וכעת, היא שבה מהפגרה למפגש מול בנות הרצליה כשהיא נחושה לקחת 2 נקודות נוספות ולהתמקם בחלקה העליון של הטבלה.

מאידך, בנות הרצליה, המתבססת על סגל ישראלי מוכשר, אמנם נוצחה ע"י מכבי הארזים ר"ג במחזור ה-1, אבל במהלך המשחק היא הפגינה יכולת משחק מהירה ואגרסיבית והוכיחה שהיא יריבה ראויה ומאתגרת לקבוצות המובילות בליגת הנשים.

לשידור ישיר של המשחק בין בנות הרצליה למכבי ICL ראשל"צ:

 

מכבי הארזים ר"ג, עם 4 נק' משני ניצחונות, גברה כבר על בנות הרצליה והפועל קריית אונו ותתארח אצל סוגרת הטבלה א.כ נ"צ שמגיעה למחזור ה-3 ללא נקודות לאחר שנוצחה ע"י הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ובנות הרצליה (20:45 צימרמן).

גם בחמישי - הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שמגיעה עם 4 נקודות משני ניצחונות (גברה על א.כ נ"צ ומכבי ICL ראשל"צ) והיא תארח את מ.כ פ"ת שכבר לקחה 4 נק' משני מחזורי הפתיחה וזאת לאחר שניצחה את הפועל קריית אונו וגברה על מ.כ חולון במשחק בו הפגינה הרבה אופי ונחישות וחוללה מהפך בדקות האחרונות של המשחק.


במשחק שייחתום את המחזור ה-3 (ונכון לכתיבת שורות אלו נדחה ע"פ בקשת הפועל קריית אונו), תארח מ.כ יובלים חולון את הפועל קריית אונו, שתי קבוצות הרעבות  ל-2 הנקודות הראשונות שלהן העונה.

מ.כ יובלים חולון ספגה כבר שני הפסדים מידיהן של מכבי ראשל"צ ומ.כ פ"ת והפועל קריית אונו נוצחה ע"י מ.כ פ"ת ומכבי הארזים ר"ג. שתי הקבוצות מציגות סגל שחקניות ישראלי צעיר ומבטיח ושחקניותיה הצעירות של הפועל קריית אונו (מקבוצת הנערות של המועדון), סיפקו משחק לוחמה נהדר מול מכבי הארזים ר"ג המיומנת.
 
 

 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn