איגוד הכדוריד
נבחרת ישראל - אושרה החלפת ביתיות עם איסלנד
נבחרת ישראל גברים - האיגוד האירופי וההתאחדות האיסלנדית אישרו רשמית את החלפת הביתיות, לפיכך נבחרת ישראל תפתח עם שני משחקי חוץ את מוקדמות אליפות אירופה בחודש הבא: ב-4 בנובמבר היא תשחק בפורטוגל, ו-3 ימים לאחר מכן תתמודד ברייקיאוויק מול הנבחרת האיסלנדית.

הנבחרת תחתום את שלב המוקדמות בשני משחקי בית, זה מול פורטוגל ב-28 באפריל, ומול איסלנד ב-1 או ב-2 במאי, כאשר בחודש מרץ צפויים שני המשחקים מול ליטא.

אגב, בסוף השבוע התקיימו שיחות בין גורמים בהתאחדויות הללו, ובעקבות התגברות התחלואה בקורונה באיסלנד ובליטא - הועלה רעיון שעשוי לעבור לפתחו של האיגוד האירופי בימים הקרובים - לקיים את כלל המשחקים במסגרת טורניר "בועה", במהלך 2021, במדינה נייטרלית או באחת המדינות בבית (ככל הנראה ראש הבית).


כאמור הסיבה להחלפת הביתיות קשורה בקשיים לארח בארץ תחת ההגבלות, ועוד ללא קהל, להטיס את הליגיונרים לישראל ממספר מוקדים, כמו גם הסיבה המקצועית שההכנות נפגעו עקב דחיית אימוני הקבוצות ופתיחת ליגת העל.

בנוסף לכך, אימוני הנבחרת מתעכבים בגלל בעיה ביטוחית שאותה מנסים לפתור בימים האחרונים. היא קשורה בכך ששחקנים הוצאו בקבוצות שלהם לחל"ת ובמקרה של פציעה באימוני הנבחרת הם אינם מכוסים ע"י הביטוח הלאומי. ברגע שיימצא פתרון לכך, הנבחרת תפתח את האימונים עם השחקנים המקומיים עפ"י המתווה שהותר לפעילות בינלאומית ע"י משרד הספורט. 

הסגל של המאמנים אולג בוטנקו ואסף לוי צפוי להיות מאויש בחלקו הגדול ע"י הליגיונרים שמשחקים באירופה, וגם נמצאים בכושר משחק מתקדם יותר בליגות שנפתחו.
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב