איגוד הכדוריד
המופע של דיין, הבחירה בלמברוזו למצטיינים
צילום: Frank Scheuring,  Sportfotografie Scheuring

יואב למברוזו נבחר בסוף השבוע לשביעיית המצטיינים של המחזור השלישי בליגה הצרפתית, הנחשבת לאחת משתי הליגות המובילות בעולם כיום (למברוזו הוא שחקן ישראלי ראשון שזוכה להכרה מכובדת זו בליגה הבכירה בצרפת), לאחר יכולת נפלאה בניצחון החוץ של לימוז' על שאמברי שבו הוא כבש 4 שערים וסיפק 3 אסיסטים וחטיפה ב-35 דקות, ואמש - כבר שוחק המחזור הרביעי בליגה הצרפתית - כשלימוז' סיימה בשיוויון מול איסטרס - 27:27 - למברוזו סיים עם שער חשוב, שסייע לקבוצתו לחזור מפיגור בדרך לשיוויון.
 

נציה - צילום באדיבות גרוסוולשטאט - felix muller
 
 

המוקד החם מבחינת הישראלים היה הערב ואמש בבונדסליגה השנייה בגרמניה: גרוסוולשטאדט ושניר נציה השיגו אמש ניצחון חוץ מרשים 24:30 על אמסטדן במסגרת המחזור השני בבונדסליגה השנייה בגרמניה. נציה תרם שער, סחט פנדל והורחק לשתי דקות, כל זה בכרבע שעה של משחק. הבשורה הגיע הלילה - יונתן דיין ורימפאר פגשו את הוטנברג הלילה והשיגו ניצחון בכורה מרשים - 22:29 - כשדיין מספק משחק נהדר! עם 7 שערים ו-4 אסיסטים. בשבת הבאה - הדרבי הישראלי - כאשר דיין ורימפאר יתארחו אצל גרוסוולשטאדט ונציה.
 

דן טפר ערך את הביצועים שלו בסופה"ש האחרון לקליפ
 
 
בליגת המשנה בצרפת, במשחק המרכזי בין שתי מועמדות לעליית ליגה, נוצחה אמש שארבור (דן טפר בלט עם 13 עצירות ב-39 אחוז, ליאור גורמן כבש 4 שערים ב-57 אחוז) במשחק חוץ מול סראן 28:24.

בזווית הקורונה - משחקה הבא של שארבור כבר נדחה בשל 5 שחקנים שנמצאו מאומתים בשורות היריבה, וגם משחקה של וילרבאן וחן ליבגוט מסוף השבוע הנוכחי נדחה מאותה סיבה. גם המשחק של פוראטו סגונטו וחן פומרנץ מול ליברבנק קואנה במסגרת הליגה הספרדית מאותה סיבה, וגם משחקה של שרה אשורי בנורבגיה
 
בשבדיה, ורברג התארחה אצל הלסינבורג והשיגה ניצחון שני ברציפות 29:30, כשרם טורקניץ חזר לאחר שהחלים מפציעה קלה ותרם שני שערים ושני אסיסטים. עוד בשבדיה, ביום שני טלי בראל עשויה לערוך הופעת בכורה במדי הייד גטרבורג, במשחק חוץ מול Höör 65  -אחת  המועמדות לאליפות בליגת העל השבדית לנשים.

 

למברוזו - בשביעייה של מצטייני המחזור השלישי בליגה הצרפתית
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב