איגוד הכדוריד
פומרנץ הפסיד לבארסה, למברוזו הצטיין בניצחון לימוז'
בצילום: חן פומרנץ מול ברצלונה - צילום: ויקטור סלגאדו (באדיבות פוארטו סגונטו)

המרכזים יואב למברוזו וחן פומרנץ מהווים שני דורות בנבחרת ישראל. למברוזו, בן ה-20, כבר נכנס לנעלי היורש של פומרנץ, בן ה-36, כשאין ספק שעבור למברוזו, פומרנץ גם מהווה מודל לקריירה אירופית מרשימה.

אמש, למברוזו סיפק משחק נהדר, והראה שכבר בגילו הצעיר הוא שייך לרמות הגבוהות של הליגה הצרפתית הבכירה, כשהיה שותף לניצחון החוץ של לימוז' על שאמברי 29:32, עם 4 שערים מ-5 ניסיונות ו-3 אסיסטים, בכ-35 דקות משחק. לימוז', העולה החדשה, שעלתה לפחות זמנית למקום הרביעי, תארח כבר ביום שישי את איסטרס, בשבוע שבו תשלים 3 משחקים ותנסה לעלות למאזן של 1:3 ניצחונות. לצפייה בתקציר המשחק בערוץ LHN TV - לחצו

 

יואב למברוזו, מול שאמברי. צילום באדיבות לימוז' - Laurent Théophile

חן פומרנץ וקבוצתו פוארטו סגונטו קיימו אמש את משחק החוץ שנדחה ממחזור הפתיחה מול ברצלונה. סגונטו עוד היו בתמונה עד אמצע המחצית הראשונה, אבל בשנייה האימפריה של בארסה לחצה על הדוושה וניצחה 25:43. פומרנץ סיפק שורה סטטיסטית טובה של 3 שערים ו-6 אסיסטים. בשבת פוארטו סגונטו תשוב לשחק בבית, מול Cuenca לאחר שכפי שפומרנץ מעיד - "שיחקנו שלושה משחקי חוץ עכשיו, במרחקים מטורפים - 1000 ק"מ, 750 ק"מ ו-400 ק"מ. סוף סוף משחק בית".

אדיר כהן היה חתום הלילה על שער שיוויון, בזריקת 9 מטרים, אחרונה במשחק, שהצילה את וינטרתור מהפסד וקבעה 28:28 מול סט גאלן, בדרבי הצפון-מזרחי של שוייץ. כהן תרם 4 שערים ושני אסיסטים, כאשר יהב שמיר שיחק כרבע שעה במחצית הראשונה וסיפק 4 עצירות. לצפייה במשחק המלא באתר handballtv.ch - לחצו

ורברג השבדית, בה משחק רם טורקניץ, השיגה ניצחון ראשון לאחר 4 הפסדים, מול יסטאד בליגה השבדית, אבל המקשר החמיץ את המשחק בגלל פציעה קלה. 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב