איגוד הכדוריד
עידן אהרונוביץ' ממשיך כמאמן אלופת הנשים
מאמן אלופת הנשים מכבי ICL ראשל"צ עידן אהרונוביץ' (צילום הדר ואן קולא)

לאחר שהפגינה יכולת מצוינת בעונה שחלפה ואף קטפה בסיומה את האליפות, מכבי ICL ראשל"צ מתכוננת לקראת העונה שבפתח. המאמן עידן אהרנוביץ' ממשיך לעונה נוספת על הקווים ואל סגל הקבוצה מצטרפת השוערת הזרה ממונטנגרו מיליקה רדולוביץ'.

רב סגל האלופה נשאר כשהיה, עזבו נטלי ברטו (לאחר עונה אחת), שחקנית הפינה קרן טלפיצקי (שהיתה שותפה לזכייה בגביע בעונת 2018/2019 ובאליפות בעונה שחלפה), והקבוצה נפרדה מהמקשרת הברזילאית גבריאלה פסואה, שהיוותה גורם משמעותי בזכייתה של מכבי ICL ראשל"צ בתארים ומהשוערת תמרה פפוביץ'.

היריבה העירונית, הפועל דלתות פנדור ראשל"צ נמצאת גם היא בשיאן של ההכנות לקראת פתיחת העונה, המאמן ג'וני אולייניק ממשיך גם הוא על הקווים והקבוצה החתימה את המקשרת אושרי נחום, ששיחקה במכבי הארזים ר"ג ואת השוערת דניאל בורונובסקי, שעברה מבנות הרצליה. בנוסף, המקשרת הזרה קטיה מלניק חוברת לקיצונית דיאנה צ'רויקובה הממשיכה לעונה נוספת לצד הפיבוט אנה לזינסקי והמרכזת ושחקנית הפינה אנה סטורזו'ק. כמו כן הצטרפו לקבוצה אקסיות מ.כ יובלים חולון שלי גונן וניקול צביון.

 
השוערת דניאל בורנובסקי והמקשרת אושרי נחום כהן חתמו בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ 

מכבי הארזים ר"ג צרפה לשורותיה את אקס הפועל ראשון הפיבוט אושר כהן שחברה לשחקניות הקבוצה שכבר חתמו במועדון: הקפטן שיר וקרט, הדר דורנבוסט, דור מונסניגו, ויקה גורזובסקי ומעיין עמרם. הקבוצה צרפה לשרותיה את שוערת נבחרת מקדוניה מטאה סרפימובה והיא מצטרפת לשחקנית נבחרת ליטא יורטה זילנסקייט והפיבוט הדנית דניאה דרגוביץ' – שתיהן חוזרות לעונה שנייה בקבוצה תחת שרביטו של המאמן ניב וינטרוב.
 
הפיבוט אושר כהן חמה במכבי הארזים ר"ג (צילום הדר ואן קולא)
 
בנות הרצליה ממשיכה בקו ישראלי המבוסס על שחקניות צעירות ומוכשרות מקבוצת הנערות המשולבות לצידן של שחקניות ותיקות ומנסות על המגרש. המאמן עודד נאמן ממשיך להדריך את הקבוצה ולהצעיד אותה קדימה. בנות הרצליה החתימה את המרכזת הוותיקה והמנוסה שרון בן שושן והמקשרת שרון אקלר. עזבו את הקבוצה לידר וגנפלד (הסגר) ודניאל בורנובסקי שעברה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ. קפטן בנות הרצליה בר אורינגר ושחקנית הפינה דנה אפלבוים ימשיכו להוביל את הקבוצה ולתרום לה מניסיונן.
 
דנה אפלבוים (בתמונה) ובר אורינגר, קפטן בנות הרצליה, יובילו את הקבוצה

מ.כ פ"ת נמצאת בעיצומו של שינוי מנהלתי אשר בעקבותו עברה הקבוצה לניהול משותף של שתי האגודות (הפועל ומכבי) על מנת להשלים את איחודן בהמשך. אורטל סלם פרשה ממשחק פעיל ותאמן את הקבוצה אליה הצטרפה המקשרת המובילה נטלי ברטו ששיחקה בעונה שעברה במכבי ICL ראשל"צ. הקבוצה החתימה את המקשרת והמרכזת האוקראינית ויקטוריה רומק אליה צפויה להצטרף שחקנית זרה נוספת בהמשך. שחקניות נוספות שצורפו לקבוצה הן ניקול פדלון, שתהיה קפטן הקבוצה, שיר בן ציון (שיחקה במכבי הארזים ר"ג בעונה שחלפה במקור ממכבי ICL ראשל"צ), קורל ארמי (שיחקה בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ, מגיעה ממ.כ יובלים חולון) ולצידן ישולבו שחקניות קבוצת הנערות המוכשרות והמבטיחות. 
 

נטלי ברטו עברה למכבי פ"ת (צילום הדר ואן קולא)
 
אביתר גבעון ממשיך לאמן את מ.כ יובלים חולון והקבוצה התחזקה בשחקנית הפינה קרן טפליצקי ששיחקה בשתי העונות האחרונות במכבי ICL ראשל"צ, בנוסף, לשלי גונן וניקול צביון, עזבו את הקבוצה השחקנית הזרה יסמין אודצ'י ועמית בלאיש והסגל יתבסס על שחקניות בית מוכשרות.

הפועל קריית אונו ממשיכה לטפח את דור העתיד והקבוצה תתבסס על שחקניות קבוצת הנערות המבטיחות כאשר את הקבוצה יאמן ויוביל אילן סבירסקי. לסבירסקי, שחקן הפועל רחובות המיתולוגית, נסיון רב כמאמן ובעונה האחרונה אימן את קבוצת הבוגרים של סביון מהליגה הארצית. בעברו אימן את קבוצת הבוגרים של א.כ נ"צ מהליגה הארצית ואת קבוצת הנשים של א.כ נ"צ כשזו רק הוקמה.
 
 


 
 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב