איגוד הכדוריד
ארזים: שוערת חדשה, וקרט ממשיכה
מכבי הארזים ר"ג מודיעה על החתמתן לעונה נוספת של קפטן הקבוצה שיר וקרט, הדר דורנבוסט, דור מונסניגו, ויקה גורזובסקי ומעיין עמרם. בנוסף תחזור לקבוצה שחקנית נבחרת הנערות מאי מאי יולזרי.

במקביל, השלימה מכבי הארזים ר"ג את מצבת הזרות עם החתמתה של שוערת נבחרת מקדוניה מטאה סרפימובה (בת 23, 1.80מ') ששיחקה בעונה שעברה במדי רינקובין מליגת העל בדנמרק. השוערת המקדונית תחבור לפיבוט הדנית דניאלה דרגוביץ' שחתמה בקבוצה לעונה נוספת ולמקשרת ושחקנית נבחרת ליטא (משחקת בנבחרת כפיבוט) יורטה זילנסקייט, שחוזרת לקדנציה שנייה בקבוצה.

ליגת הנשים הישראלית אינה זרה לדניאלה דרגוביץ' ויורטה זילנסקייט כאשר יורטה הייתה שותפה לזכייתה של מכבי הארזים ר"ג בדאבל בעונה של 2017/18 ודניאלה דרגוביץ' הגיעה לליגה הישראלית לפני כשתי עונות ושיחקה כעונה בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ (2018/19) וכשנה לאחר מכן, שבה לליגה הישראלית והפעם, לשורות מכבי הארזים ר"ג.

הפיבוט הדנית דניאלה דרגוביץ' במדי מכבי הארזים ר"ג

ממכבי הארזים ר"ג נמסר שהקבוצה עתידה לצרף בהמשך שחקניות נוספות.

במקביל להרכבת הסגל לעונה הבאה, נפרדה הקבוצה מהשוערת הזרה והמוכשרת קריסטינה פלוגינה, שהייתה שותפה משמעותית לזכייה בדאבל בעונת 2017/18 ומהמקשרת ההונגריה דיאנה אהץ'. בנוסף, עזבו את הקבוצה השחקניות הישראליות עדי בן יעקב, שיר בן ציון, רותם סגל ושרון לוינסון.

הצוות המקצועי של הקבוצה ימשיך גם הוא לעונה הבאה תחת שרביטו של המאמן ניב וינטרוב לצד המנהל המקצועי קובי הרלינג.

מאמן הקבוצה ניב ויינטרוב: "בעקבות הקורונה והקיצוץ התקציבי הוחלט לא להשתתף בגביע אירופה, עם זאת אנחנו ממשיכים לכוון גבוה ולהתמודד על כל התארים בארץ".

להודעתה של מכבי הארזים ר"ג בקישור הבא:

https://www.facebook.com/1720320091557879/posts/2666031553653390/?d=n 
 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןגייטוריידקל גב