איגוד הכדוריד
עמית בן יגאל - לוחם וספורטאי - יהי זכרך ברוך
צילומים באדיבות הפועל ר"ג-גבעתיים

משפחת הכדוריד הישראלי מרכינה ראשה לזכרו של עמית בן יגאל ז"ל, לוחם סיירת גולני, שנהרג הלילה בפעילות מבצעית. אנו מביעים את השתתפותינו בצערה הכבד של משפחתו וחבריו.
טרם שירותו הצבאי עמית שיחק כדוריד בקבוצות הילדים והנערים של הפועל ר"ג-גבעתיים, והיה אתלט באגודת מכבי ת"א. זהו יום עצוב, מצער וקשה מאוד, שבו הובא לפני שעה קלה עמית בדרכו האחרונה. יהי זכרך ברוך עמית. תנחומים כנים למשפחתו וחבריו.

אריק שפירא, שהדריך את עמית והכיר אותו מספר: "הכרתי את עמית עוד מגיל צעיר, בימים שלמד בבית הספר קורצ'אק ברמת גן, ולאחר מכן עבר לבליך – ובמקביל התאמן ושיחק במחלקת הנוער של הפועל ר"ג-גבעתיים. הוא היה ילד שמח, שובב, אהוב על כולם. לתחושתי חלק גדול מהרצון שלו להיות לוחם בסיירת גולני קשור גם בהתאהבות בספורט, להיות מוביל, לייצג. אנחנו כאובים מאוד, ושולחים תנחומים לאמא נאווה ולאבא ברוך, שבאותה תקופה ליווה אותו לכל המשחקים".

 

יאיר רוזנטל מספר על עמית ז"ל, במגרש פתוח בערוץ הספורט

יאיר רוזנטל, שהדריך את עמית במשך 4 שנים, "מכיתה ז' ועד כיתה י' במסגרת הפועל ר"ג-גבעתיים", ספד לו: "את עמית קיבלתי בגיל 13. הוא שיחק כפיבוט, ומאוד אהבתי אותו כאדם וכספורטאי. הוא היה מאוד ברדקיסט מצד אחד, וזה סוג האופי שאני מאוד אהבתי. הוא היה מאוד ווינר, ותמיד נלחם עד הסוף, והמילים האלו מקבלות עכשיו משמעות מצמררת אחרי שהוא נהרג הלילה. באחד מהאימונים אני זוכר, שהוא בא ואמר לי 'אני אהיה הקפטן של הקבוצה'. היום אני יכול להגיד שהוא הקפטן של כולם. אני משתתף בצער המשפחה ושולח תנחומים לנאווה ולברוך ההורים שהיו איתי בקשר לאורך כל הדרך. משתתף בצער המשפחה. אני בטוח שעמית ימשיך לשמור עליהם מלמעלה".
 
  
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn