איגוד הכדוריד
הנבחרת חוזרת - תחדש ביום רביעי את אימוניה
אחרי חידוש האימונים של נבחרות העתודה והנוער של ישראל בשבוע שעבר, הנבחרת הלאומית תשוב מחרתיים (רביעי) לאימונים תחת הדרכתו של אולג בוטנקו.

משימה קרובה לא ניצבת בפני הנבחרת, לאחר שהמשחקים מול לטביה שתוכננו להיערך בחודש יוני בוטלו עקב משבר הקורונה ע"י ההתאחדות האירופית (שביטל את שני שלבי הפליאוף במוקדמות אליפות העולם מצרים 21'), אבל הכחולים-לבנים ישובו אחרי תקופה ארוכה לאימונים, ולמעשה מאז הניצחון על יוון בת"א לפני כ-4 חודשים שהעלה את ישראל כאמור לשלב הפליאוף השני. כן, זה שבוטל.

בחודש הבא צפויה להיערך הגרלת מוקדמות אליפות אירופה 2022, ויפורסמו גם מועדי המשחקים בדרך לאליפות שבה ישתתפו 24 נבחרות (מקומן של 
הונגריה וסלובקיה המארחות, ושל הפינאלסטיות של אליפות אירופה האחרונה - ספרד וקרואטיה - מובטחים).

 

מרבית שחקני סגל הנבחרת הלאומית ישתתפו באימון ביום רביעי וביום שישי, כולל מרבית מ-8 הליגיונרים. דניאל מוסינדי, מקשרה של ארלנגן מהבונדסליגה הגרמנית, עלול להחמיץ את האימונים הראשונים שכן הוא נמצא בטירונות בצבא. אדיר כהן, שהיה אמור לשוב השבוע לרגל חידוש אימוני קבוצתו וינטרתור בשוייץ, צפוי להשתתף שכן הם נדחו בשבוע. גם יואב למברוזו ויונתן דיין שלוקחים חלק באימוני נבחרת העתודה עשויים להשתתף. אגב, בימים אלו בודקים לפחות שחקן-שניים נוספים מסגל נבחרת ישראל אפשרויות לצאת לשחק באירופה.
 
 
מי שישוב לפעילות אחרי תקופה ארוכה של פציעה והחלמה הוא הפיבוט יוסי אפו, שהיה משמעותי מאוד בקמפיין היורו האחרון וכבש את שער הניצחון מול פולין 24:25 באוקטובר 2018. כמו גם עומרי קושמרו ורותם סגל שהחלימו מפציעות. באימון ביום רביעי צפויים להשתתף, תחת המגבלות כמובן, השוערים דן טפר, תום שם טוב ועוז יצחק, ושחקני השדה - הקפטן דניאל שקלים, ליאור גורמן, דור קלדרון, תומר בודנהיימר, עדן ג'ינג'י, רם טורקניץ, גיל פומרנץ, שניר נציה, ניבו לוי, דניאל צרפתי, ואדיר כהן.
 


 

יוסי אפו. התגעגענו. חוזר לפעילות אחרי שהחלים מפציעה ארוכה. צילום: הדר ואן קולא
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn