איגוד הכדוריד
חזרה לשגרה: העתודה והנוער שבו לאימונים
נבחרות הנוער והעתודה של ישראל שבו אמש לאימונים, לראשונה מזה כמעט חודשיים בעקבות משבר הקורונה, ועשו זאת בהדר יוסף תחת המגבלות והנחיות משרדי הבריאות והספורט. השחקנים חולקו לקבוצות קטנות, שמרו על מרחקים ביניהם - ובעיקר הסירו מעט "חלודה" תחת הדרכתם של המאמנים דביר גולדשטיין, ניסים פלח וכפיר דראי.

הנבחרות צפויות לשחק בחודש ינואר 21' באליפויות אירופה עד גיל 18 ועד גיל 20, שתוכננו תחילה להיערך בקיץ אבל נדחו לפני 10 על ידי האיגוד האירופי. באימונים השתתפו גם שניים מהליגיונרים, יונתן דיין שישחק ברימפאר מהבונדסליגה השנייה בגרמניה, ויואב למברוזו שישחק בעונה הבאה בלימוז' מהליגה הבכירה בצרפת. דניאל מוסינדי, שהתגייס ונמצא בטירונות, נאלץ להחמיץ את האימונים. הנבחרות ימשיכו לקיים אימונים תחת מגבלות, ובהמשך עם הקלת התנאים - צפויות גם נבחרות הנערים לשוב לפעילות.

בהמשך גם תשוב הנבחרת הלאומית לפעילות, כאשר בחודש הבא תיערך הגרלת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2022. כזכור, שלבי הפליאוף במוקדמות אליפות העולם מצרים 21' בוטלו על ידי האיגוד האירופי, כולל המשחקים של נבחרת ישראל מול לטביה, מה שהוביל לכך שלמרות ההעפלה מהשלב הראשון - הנבחרת לא תוכל להמשיך ולהתמודד על עלייה לאליפות העולם.


מוזמנים לצפות בכתבה על נבחרת העתודה ששודרה בערוץ הספורט (ע"י רם חיים ויגאל גולדשטיין).

 

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn