איגוד הכדוריד
"רכבת הרים"
צילום: אילן לוי, א.ס רמה"ש

א.ס SGS רמת השרון, מחזיקת גביע ווינר-שופטים, מקיימת בימים האחרונים בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה סדרת ראיונות עם שחקניה, ואנו מביאים שניים מהם – עם עיקרי הדברים של יוסי אפו ושל עמית גל, שהם גם שחקני נבחרת ישראל.

>> לראיונות נוספים מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של א.ס רמה"ש - למעבר לחצו

עמית גל שציין את עונתו השביעית ברמה"ש, במהלכה גם שימש כקפטן הקבוצה והיה שותף להתקדמותה כחברה קבועה בצמרת הכדוריד הישראלי – סיפר: "לאחר 7 עונות בקבוצה הציפיות שלי הן לקחת תארים עם הקבוצה ולהיות בכל אירוע גמר. הגעתי בדיוק בשלב שהמועדון רצה לעשות את הקפיצה לצמרת. הצלחנו לתקוע יתד בצמרת, אבל אני חושב שבשנים האחרונות גם נתקענו ולא הצלחנו לייצר את הקפיצה הנוספת והמיוחלת של להיות במעמדי הגמר ולקחת תארים. מבחינה קבוצתית, אני חושב שהייתה חסרה לנו המשכיות בסגל. אם הייתה לנו יציבות עם החלפות מינוריות ייתכן שהיינו מצליחים יותר. אני חושב שחסרה לנו מסורת כמו שיש לקבוצות מראשל"צ. צברנו חלק, אבל צריך קבוצה שתייצר הצלחה רצופה ויציבה. אני מרגיש פספוס שלא לקחנו תואר".

גל הוסיף: "מבחינה אישית המטרה היא תמיד להשתפר ולהיות שם בשביל הקבוצה. אני חושב שהעונה של הקבוצה עד לנקודה שהיא הופסקה הייתה כמו רכבת הרים. בליגה סבלנו מחוסר יציבות, לצד ניצחונות חשובים כמו על האלופה אשדוד אבל גם היו הפסדים מתסכלים שלא היו צריכים לקרות. מאז שאסף לוי חזר, הקבוצה התחילה להתייצב ולהתחבר ואני בטוח שאם הליגה הייתה ממשיכה היינו מסיימים במקום השני ומשם מתקדמים בפלייאוף".

גל מסכם ומשתף: "
לגבי העתיד שלי - קיבלתי את תעודת עריכת הדין לפני כשנה וכרגע אני עוסק בתחום. בחיי האישיים הייתי אמור להתחתן בקיץ הקרוב אך בגלל המצב ניאלץ לדחות זאת.
מבחינת כדוריד העתיד כרגע לוט בערפל בגלל המצב עם הקורונה והשינויים שיתרחשו בעולם הספורט. מבחינת המצב עכשיו, אני מתאמן ומחזק את עצמי. מתגעגע לחברים לקבוצה, למתח שאתה מרגיש בכל בוקר של משחק. ההתרגשות. הכיף שאחרי ניצחון ובעיקר למשחק. אין תחליף לאנרגיה של הכדוריד ואני מקווה שהקורונה תחלוף במהרה ונחזור למגרשים לעשות את הדבר שכולנו כל כך אוהבים וזה לשחק כדוריד".
 

אפו: "אני מרוצה מהתהליך שהעונה הזו העבירה אותנו"
 
"קצת קשה לסכם עונה שלא נגמרה, אבל בכל אופן אני מרוצה מהתהליך שהעונה הזו העבירה אותנו", מספר אפו. "למדתי על עצמי המון דברים, התמודדתי עם אתגרים חדשים. עברתי פציעה במהלך העונה שמנעה ממני להשתתף ולתרום בחלק גדול ממשחקי הליגה והגביע. אני רואה בכל עונה תהליך שלם של למידה, השתפרות, הצלחות, נפילות ומכולן לומדים מתעצמים ומשתפרים".

אפו הוסיף: "ברמה הקבוצתית נהניתי מכל רגע עם חבריי לקבוצה והצוות המקצועי. ברמה האישית ציפיתי לסיים את העונה הזו כשאנחנו אוחזים בכל התארים. כמו בכל עונה, אני מצפה מעצמי להשתפר, להשפיע יותר, ולקדם את קבוצתי לטופ של הליגה. בהיבט הקבוצתי היינו בכיוון הנכון אל עבר האליפות. לצערי לא זכינו להניף את גביע המדינה אבל אני מרוצה ממה שעברנו כקבוצה העונה, ובכלל מסביבת עבודה נוחה שמוקפת תמיד באנשי צוות מקצוענים ובאוזן קשבת שצריך. רמה"ש היא קבוצה שעוברת תהליך מדהים בשנים האחרונות ותפסה מקום קבוע בטופ של הליגה. הקורונה עצרה אותנו אבל אני משוכנע שרמה"ש תיקח תארים בעונות הבאות".

אפו סיכם: "בתקופה זו אני מתאמן בבית, שומר על כושר וחולם כדוריד. אני מחכה ומתגעגע לכדוריד, לקהל, למגרשים, לזיעה, לחברים ולתארים".

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn