איגוד הכדוריד
בוטל פליאוף העלייה לאליפות העולם במצרים
האיגוד האירופי קיבל היום מספר החלטות, בהמשך למשבר הקורונה, והמאכזבת ביותר היא בזווית של נבחרת ישראל בוגרת: האיגוד האירופי החליט לבטל לחלוטין את שלבי הפליאוף על העלייה לאליפות העולם, ולפיכך המשחקים מול לטביה, שהיו אמורים להתקיים תחילה באפריל ונדחו ליוני - לא יתקיימו כלל. האיגוד האירופי קבע שהעולות לאליפות העולם במצרים 21' יהיו על פי דירוג באליפות אירופה האחרונה שהתקיימה בינואר.

כזכור, נבחרת ישראל העפילה מהשלב הראשון, אחרי שסיימה במקום הראשון והקדימה את נבחרות יוון, פינלנד וקפריסין, וההגרלה מול לטביה העניקה תקווה להעפיל לסיבוב השלישי והמכריע על העלייה לאליפות העולם - הישג שיורד לטימיון.

לגבי הנבחרות הצעירות של יששראל, שהיו אמורות לשחק בקיץ באליפויות אירופה עד גיל 18 ועד גיל 20 - הוחלט בשלב לדחות את המשחקים לחודש ינואר 2021, במקביל למועדי אליפות העולם לבוגרים במצרים. תוקף ההחלטה צפוי לקבל חותמת סופית בקונגרס שמתוכנן להיערך יוני - ובמהלכו מתוכננת להתקיים הגרלת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2022.

בין ההחלטות הנוספות שהתקבלו - יש גם התייחסות גם לגבי העולות לפיינל פור ליגת האלופות, והן יהיו ברצלונה, ושפארם, קיל ופאריז סן ז'רמן (הפיינל פור נדחה ומתוכנן להיערך ב-28-29 בדצמבר בקלן).

להודעת האיגוד האירופי וההחלטות המלאות שהתקבלו - לחצו

 
ספונסרים1ספונסרים2ספונסרים4 - גיבובהסופנסרים5 - אאוטדורמולטןoryzn