YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   מ.כ. באר שבע  18   17   0   1   0   428-532   34   0   34 
 2   מכבי עירוני פת  18   13   2   3   0   456-547   28   0   28 
 3   מכ. דימונה  18   13   1   4   0   529-570   27   0   27 
 4   מכ. הקרייתים  18   9   1   8   0   522-505   19   0   19 
 5   אסא תא  18   9   0   9   0   554-555   18   0   18 
 6   מכ. ארזים אהל שם רג  18   8   2   8   0   492-494   18   0   18 
 7   א.ס.סביון  18   6   2   10   0   503-449   14   0   14 
 8   א.ס. ר.השרון 2  18   5   2   11   0   521-498   12   0   12 
 9   מכ. ראשלצ 3  18   5   0   13   0   582-538   10   0   10 
 10   הפ. ר.ל ב. טוביה  18   0   0   18   0   534-433   0   0   0 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/3/2018
יום רביעי, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 1
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  מכבי ראשון לציון 3  27-26   אולם אוהל שם 
 22/10/2017
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 1
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  א.ס. רמת השרון 2  32-22   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 19/10/2017
יום חמישי, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 1
 מכבי הקרייתים  מכבי דימונה  34-31   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 22/10/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 1
 אס"א ת"א  מכבי עירוני פ"ת  30-24    אולם עלית אונ' ת"א 
 22/10/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 1
 מ.כ. באר שבע  א.ס.סביון  23-34   הקונכיה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 29/10/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 2
 מכבי ראשון לציון 3  א.ס.סביון  28-26   רביבים ראשל"צ 
 1/11/2017
יום רביעי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 2
 מכבי עירוני פ"ת  מ.כ. באר שבע  27-24   אולם עירוני פ"ת 
 29/10/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 2
 מכבי דימונה  אס"א ת"א  34-38   אולם הפייס דימונה 
 11/1/2018
יום חמישי, 21:10 
 ליגה לאומית
 מחזור 2
 א.ס. רמת השרון 2  מכבי הקרייתים  28-26    אולם אורנים רמה"ש 
 29/10/2017
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 2
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  הפועל ראשל"צ ב טוביה  26-30   אולם אוהל שם 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 5/11/2017
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 3
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מכבי ראשון לציון 3  31-29   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 5/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 3
 מכבי הקרייתים  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  25-28   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 5/11/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 3
 אס"א ת"א  א.ס. רמת השרון 2  26-29    אולם עלית אונ' ת"א 
 7/11/2017
יום שלישי, 21:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 3
 מ.כ. באר שבע  מכבי דימונה  32-33   הקונכיה 
 10/1/2018
יום רביעי, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 3
 א.ס.סביון  מכבי עירוני פ"ת  23-19   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 12/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 4
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי עירוני פ"ת  32-27   רביבים ראשל"צ 
 12/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 4
 מכבי דימונה  א.ס.סביון  19-24   אולם הפייס דימונה 
 12/11/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 4
 א.ס. רמת השרון 2  מ.כ. באר שבע  25-23    אולם אורנים רמה"ש 
 12/11/2017
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 4
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  אס"א ת"א  31-27   אולם אוהל שם 
 12/11/2017
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 4
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מכבי הקרייתים  29-23   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 19/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 5
 מכבי הקרייתים  מכבי ראשון לציון 3  38-41   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 19/11/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 5
 אס"א ת"א  הפועל ראשל"צ ב טוביה  26-33    אולם עלית אונ' ת"א 
 19/11/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 5
 מ.כ. באר שבע  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  22-26   הקונכיה 
 23/11/2017
יום חמישי, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 5
 א.ס. רמת השרון 2  א.ס.סביון  28-39    אולם אורנים רמה"ש 
 19/11/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 5
 מכבי עירוני פ"ת  מכבי דימונה  27-27   אולם עירוני פ"ת 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 26/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 6
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי דימונה  34-28   רביבים ראשל"צ 
 26/11/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 6
 א.ס. רמת השרון 2  מכבי עירוני פ"ת  29-29    אולם אורנים רמה"ש 
 26/11/2017
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 6
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  א.ס.סביון  24-24   אולם אוהל שם 
 26/11/2017
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 6
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מ.כ. באר שבע  35-22   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 26/11/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 6
 מכבי הקרייתים  אס"א ת"א  29-35   אולם חט. ביניים ק. חיים 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 3/12/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 7
 אס"א ת"א  מכבי ראשון לציון 3  30-35    אולם עלית אונ' ת"א 
 3/12/2017
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 7
 מ.כ. באר שבע  מכבי הקרייתים  29-33   הקונכיה 
 7/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 7
 א.ס.סביון  הפועל ראשל"צ ב טוביה  21-28   אולם חדש סביון 
 3/12/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 7
 מכבי עירוני פ"ת  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  23-29   אולם עירוני פ"ת 
 3/12/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 7
 מכבי דימונה  א.ס. רמת השרון 2  30-37   אולם הפייס דימונה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 10/12/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 8
 מכבי ראשון לציון 3  א.ס. רמת השרון 2  28-30   רביבים ראשל"צ 
 10/12/2017
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 8
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  מכבי דימונה  21-30   אולם אוהל שם 
 10/12/2017
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 8
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מכבי עירוני פ"ת  22-19   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 10/12/2017
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 8
 מכבי הקרייתים  א.ס.סביון  23-27   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 10/12/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 8
 אס"א ת"א  מ.כ. באר שבע  30-22    אולם עלית אונ' ת"א 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 19/12/2017
יום שלישי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 9
 מכבי ראשון לציון 3  מ.כ. באר שבע  33-27   רביבים ראשל"צ 
 17/12/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 9
 אס"א ת"א  א.ס.סביון  28-32    אולם עלית אונ' ת"א 
 24/12/2017
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 9
 מכבי עירוני פ"ת  מכבי הקרייתים  23-32   אולם עירוני פ"ת 
 18/12/2017
יום שני, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 9
 מכבי דימונה  הפועל ראשל"צ ב טוביה  26-29   אולם הפייס דימונה 
 19/12/2017
יום שלישי, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 9
 א.ס. רמת השרון 2  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  30-29    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 1/2/2018
יום חמישי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 10
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  33-31   רביבים ראשל"צ 
 14/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 10
 א.ס. רמת השרון 2  הפועל ראשל"צ ב טוביה  23-24    אולם אורנים רמה"ש 
 18/1/2018
יום חמישי, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 10
 מכבי דימונה  מכבי הקרייתים  29-31   אולם הפייס דימונה 
 14/1/2018
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 10
 מכבי עירוני פ"ת  אס"א ת"א  28-31   אולם עירוני פ"ת 
 14/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 10
 א.ס.סביון  מ.כ. באר שבע  36-22   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 11
 א.ס.סביון  מכבי ראשון לציון 3  25-26   אולם חדש סביון 
 23/1/2018
יום שלישי, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 11
 מ.כ. באר שבע  מכבי עירוני פ"ת  24-26   הקונכיה 
 21/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 11
 אס"א ת"א  מכבי דימונה  36-32    אולם עלית אונ' ת"א 
 23/1/2018
יום שלישי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 11
 מכבי הקרייתים  א.ס. רמת השרון 2  29-29   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 25/1/2018
יום חמישי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 11
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  24-19   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 28/1/2018
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 12
 מכבי ראשון לציון 3  הפועל ראשל"צ ב טוביה  29-31   רביבים ראשל"צ 
 28/1/2018
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 12
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  מכבי הקרייתים  20-25   אולם אוהל שם 
 28/1/2018
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 12
 א.ס. רמת השרון 2  אס"א ת"א  35-28    אולם אורנים רמה"ש 
 28/1/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 12
 מכבי דימונה  מ.כ. באר שבע  28-26   אולם הפייס דימונה 
 28/1/2018
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 12
 מכבי עירוני פ"ת  א.ס.סביון  21-35   אולם עירוני פ"ת 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 7/2/2018
יום רביעי, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 13
 מכבי עירוני פ"ת  מכבי ראשון לציון 3  31-43   אולם עירוני פ"ת 
 4/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 13
 א.ס.סביון  מכבי דימונה  31-26   אולם חדש סביון 
 4/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 13
 מ.כ. באר שבע  א.ס. רמת השרון 2  0-12   הקונכיה 
 4/2/2018
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 13
 אס"א ת"א  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  32-30    אולם עלית אונ' ת"א 
 4/2/2018
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 13
 מכבי הקרייתים  הפועל ראשל"צ ב טוביה  22-25   אולם חט. ביניים ק. חיים 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/2/2018
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 14
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי הקרייתים  37-34   רביבים ראשל"צ 
 11/2/2018
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 14
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  אס"א ת"א  35-27   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 11/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 14
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  מ.כ. באר שבע  30-26   אולם אוהל שם 
 20/3/2018
יום שלישי, 21:20 
 ליגה לאומית
 מחזור 14
 א.ס.סביון  א.ס. רמת השרון 2  30-34   אולם חדש סביון 
 18/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 14
 מכבי דימונה  מכבי עירוני פ"ת  29-33   אולם הפייס דימונה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 25/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 15
 מכבי דימונה  מכבי ראשון לציון 3  33-36   אולם הפייס דימונה 
 25/2/2018
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 15
 מכבי עירוני פ"ת  א.ס. רמת השרון 2  25-32   אולם עירוני פ"ת 
 25/2/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 15
 א.ס.סביון  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  20-20   אולם חדש סביון 
 26/2/2018
יום שני, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 15
 מ.כ. באר שבע  הפועל ראשל"צ ב טוביה  20-30   הקונכיה 
 25/2/2018
יום ראשון, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 15
 אס"א ת"א  מכבי הקרייתים  28-31    אולם עלית אונ' ת"א 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/3/2018
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 16
 מכבי ראשון לציון 3  אס"א ת"א  31-34   רביבים ראשל"צ 
 4/3/2018
יום ראשון, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 16
 מכבי הקרייתים  מ.כ. באר שבע  26-27   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 4/3/2018
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 16
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  א.ס.סביון  26-25   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 4/3/2018
יום ראשון, 20:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 16
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  מכבי עירוני פ"ת  35-31   אולם אוהל שם 
 6/3/2018
יום שלישי, 21:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 16
 א.ס. רמת השרון 2  מכבי דימונה  36-31    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 18/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 17
 א.ס. רמת השרון 2  מכבי ראשון לציון 3  29-34    אולם אורנים רמה"ש 
 18/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 17
 מכבי דימונה  מכבי ארזים אהל שם ר"ג  33-31   אולם הפייס דימונה 
 14/3/2018
יום רביעי, 21:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 17
 מכבי עירוני פ"ת  הפועל ראשל"צ ב טוביה  24-36   אולם עירוני פ"ת 
 18/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 17
 א.ס.סביון  מכבי הקרייתים  20-27   אולם חדש סביון 
 15/3/2018
יום חמישי, 20:00 
 ליגה לאומית
 מחזור 17
 מ.כ. באר שבע  אס"א ת"א  33-41   הקונכיה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 25/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 18
 מ.כ. באר שבע  מכבי ראשון לציון 3  26-27   הקונכיה 
 25/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 18
 א.ס.סביון  אס"א ת"א  31-27   אולם חדש סביון 
 23/3/2018
יום שישי, 15:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 18
 מכבי הקרייתים  מכבי עירוני פ"ת  34-19   אולם חט. ביניים ק. חיים 
 25/3/2018
יום ראשון, 21:15 
 ליגה לאומית
 מחזור 18
 הפועל ראשל"צ ב טוביה  מכבי דימונה  34-30   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 25/3/2018
יום ראשון, 20:30 
 ליגה לאומית
 מחזור 18
 מכבי ארזים אהל שם ר"ג  א.ס. רמת השרון 2  35-33   אולם אוהל שם 


 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים