YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
?????? ??? ??????
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   מ.כ. חולון 2  18   17   0   1   0   357-611   34   0   34 
 2   א.כ. נצ 2  18   15   0   3   0   333-613   30   0   30 
 3   הפ. אשדוד 2  18   13   0   5   0   383-534   26   0   26 
 4   א.ס. סביון  18   12   0   6   0   489-550   24   0   24 
 5   הפ. ראשלצ 2  18   8   0   10   0   414-369   16   0   16 
 6   א.ס רמהש 3  18   6   0   12   0   475-312   12   0   12 
 7   מכ. ראשלצ 2  18   5   0   13   0   455-334   10   0   10 
 8   מכ. ראשלצ 3  18   4   0   14   0   492-335   8   0   8 
 9   מכ. תל אביב 2  18   1   0   17   0   542-282   2   0   2 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 28/12/2016
יום רביעי, 18:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 1
 א.כ. נס ציונה 2  הפועל אשדוד 2  16-28   צימרמן החדש 
 5/11/2016
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 1
 א.ס. רמה"ש 3  מכבי ראשון לציון 2  14-19    אולם אורנים רמה"ש 
 5/11/2016
יום שבת, 13:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 1
 הפועל ראשון לציון 2  מ.כ. חולון 2  29-10   אולם נחלת יהודה 
 5/11/2016
יום שבת, 11:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 1
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי תל אביב 2  10-26   רביבים ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 29/11/2016
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 2
 א.ס. סביון  מכבי תל אביב 2  10-31   אולם חדש סביון 
 12/11/2016
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 2
 מ.כ. חולון 2  מכבי ראשון לציון 3  13-35   אולם קציר חולון 
 12/11/2016
יום שבת, 11:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 2
 מכבי ראשון לציון 2  הפועל ראשון לציון 2  20-10   רביבים ראשל"צ 
 12/11/2016
יום שבת, 14:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 2
 א.כ. נס ציונה 2  א.ס. רמה"ש 3  5-35   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 24/11/2016
יום חמישי, 16:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 3
 א.ס. רמה"ש 3  הפועל אשדוד 2  26-16    אולם אורנים רמה"ש 
 26/11/2016
יום שבת, 17:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 3
 הפועל ראשון לציון 2  א.כ. נס ציונה 2  28-14   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 26/11/2016
יום שבת, 15:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 3
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי ראשון לציון 2  9-13   רביבים ראשל"צ 
 20/12/2016
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 3
 א.ס. סביון  מ.כ. חולון 2  39-24   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 27/5/2017
יום שבת, 13:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 4
 הפועל אשדוד 2  מכבי תל אביב 2  24-30   אולם י"א אשדוד 
 3/12/2016
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 4
 מכבי ראשון לציון 2  א.ס. סביון  28-19   רביבים ראשל"צ 
 3/12/2016
יום שבת, 12:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 4
 א.כ. נס ציונה 2  מכבי ראשון לציון 3  10-35   צימרמן החדש 
 3/12/2016
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 4
 א.ס. רמה"ש 3  הפועל ראשון לציון 2  23-15    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 10/12/2016
יום שבת, 19:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 5
 הפועל ראשון לציון 2  הפועל אשדוד 2  18-16   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 10/12/2016
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 5
 מכבי ראשון לציון 3  א.ס. רמה"ש 3  25-18   רביבים ראשל"צ 
 8/12/2016
יום חמישי, 17:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 5
 א.ס. סביון  א.כ. נס ציונה 2  35-20   אולם חדש סביון 
 10/12/2016
יום שבת, 12:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 5
 מכבי תל אביב 2  מ.כ. חולון 2  34-9   אולם תיכונט 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 17/12/2016
יום שבת, 13:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 6
 הפועל אשדוד 2  מ.כ. חולון 2  34-21   אולם מקיף ט' 
 17/12/2016
יום שבת, 11:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 6
 מכבי ראשון לציון 2  מכבי תל אביב 2  15-19   רביבים ראשל"צ 
 7/1/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 6
 א.ס. רמה"ש 3  א.ס. סביון  38-18    אולם אורנים רמה"ש 
 17/12/2016
יום שבת, 14:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 6
 הפועל ראשון לציון 2  מכבי ראשון לציון 3  15-25   אולם נחלת יהודה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 7/1/2017
יום שבת, 19:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 7
 מכבי ראשון לציון 3  הפועל אשדוד 2  38-16   רביבים ראשל"צ 
 2/2/2017
יום חמישי, 17:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 7
 א.ס. סביון  הפועל ראשון לציון 2  24-27   אולם חדש סביון 
 26/1/2017
יום חמישי, 18:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 7
 מכבי תל אביב 2  א.כ. נס ציונה 2  53-9   אולם תיכונט 
 8/4/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 7
 מ.כ. חולון 2  מכבי ראשון לציון 2  20-39   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/1/2017
יום שבת, 11:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 8
 הפועל אשדוד 2  מכבי ראשון לציון 2  11-26   אולם מקיף ט' 
 21/1/2017
יום שבת, 10:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 8
 א.כ. נס ציונה 2  מ.כ. חולון 2  24-27   צימרמן החדש 
 21/1/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 8
 א.ס. רמה"ש 3  מכבי תל אביב 2  16-19    אולם אורנים רמה"ש 
 17/1/2017
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 8
 א.ס. סביון  מכבי ראשון לציון 3  21-38   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 26/1/2017
יום חמישי, 17:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 א.ס. סביון  הפועל אשדוד 2  32-39   אולם חדש סביון 
 28/1/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מכבי תל אביב 2  הפועל ראשון לציון 2  30-22   אולם תיכונט 
 31/1/2017
יום שלישי, 19:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מ.כ. חולון 2  א.ס. רמה"ש 3  18-35   אולם קציר חולון 
 28/1/2017
יום שבת, 15:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מכבי ראשון לציון 2  א.כ. נס ציונה 2  36-10   רביבים ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/2/2017
יום שבת, 11:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 הפועל אשדוד 2  א.כ. נס ציונה 2  31-23   אולם מקיף ט' 
 4/2/2017
יום שבת, 12:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מכבי ראשון לציון 2  א.ס. רמה"ש 3  16-26   רביבים ראשל"צ 
 7/2/2017
יום שלישי, 19:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מ.כ. חולון 2  הפועל ראשון לציון 2  19-36   אולם קציר חולון 
 4/2/2017
יום שבת, 12:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 9
 מכבי תל אביב 2  מכבי ראשון לציון 3  22-23   אולם תיכונט 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/2/2017
יום שבת, 11:40 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 10
 מכבי תל אביב 2  א.ס. סביון  35-21   אולם תיכונט 
 11/2/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 10
 מכבי ראשון לציון 3  מ.כ. חולון 2  31-12   רביבים ראשל"צ 
 11/2/2017
יום שבת, 14:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 10
 הפועל ראשון לציון 2  מכבי ראשון לציון 2  15-21   אולם נחלת יהודה 
 11/2/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 10
 א.ס. רמה"ש 3  א.כ. נס ציונה 2  32-14    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 25/2/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 11
 הפועל אשדוד 2  א.ס. רמה"ש 3  11-32   אולם מקיף ט' 
 25/2/2017
יום שבת, 14:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 11
 א.כ. נס ציונה 2  הפועל ראשון לציון 2  15-33   צימרמן החדש 
 25/2/2017
יום שבת, 15:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 11
 מכבי ראשון לציון 2  מכבי ראשון לציון 3  21-24   רביבים ראשל"צ 
 25/3/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 11
 מ.כ. חולון 2  א.ס. סביון  26-32   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 6/3/2017
יום שני, 18:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 12
 מכבי תל אביב 2  הפועל אשדוד 2  34-13   אולם תיכונט 
 28/3/2017
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 12
 א.ס. סביון  מכבי ראשון לציון 2  26-30   אולם חדש סביון 
 4/3/2017
יום שבת, 12:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 12
 מכבי ראשון לציון 3  א.כ. נס ציונה 2  35-8   רביבים ראשל"צ 
 4/3/2017
יום שבת, 14:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 12
 הפועל ראשון לציון 2  א.ס. רמה"ש 3  20-29   אולם נחלת יהודה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/3/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 13
 הפועל אשדוד 2  הפועל ראשון לציון 2  14-22   אולם מקיף ט' 
 29/4/2017
יום שבת, 16:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 13
 א.ס. רמה"ש 3  מכבי ראשון לציון 3  17-25    אולם אורנים רמה"ש 
 19/4/2017
יום רביעי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 13
 א.כ. נס ציונה 2  א.ס. סביון  28-36   צימרמן החדש 
 14/3/2017
יום שלישי, 19:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 13
 מ.כ. חולון 2  מכבי תל אביב 2  12-33   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 28/3/2017
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 14
 מ.כ. חולון 2  הפועל אשדוד 2  28-37   מגרש פתוח קציר 
 25/3/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 14
 מכבי תל אביב 2  מכבי ראשון לציון 2  20-10   אולם תיכונט 
 23/3/2017
יום חמישי, 17:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 14
 א.ס. סביון  א.ס. רמה"ש 3  12-34   אולם חדש סביון 
 25/3/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 14
 מכבי ראשון לציון 3  הפועל ראשון לציון 2  23-19   רביבים ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 1/4/2017
יום שבת, 16:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 15
 הפועל אשדוד 2  מכבי ראשון לציון 3  21-37   אולם מקיף ט' 
 13/5/2017
יום שבת, 16:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 15
 הפועל ראשון לציון 2  א.ס. סביון  35-26   אולם נחלת יהודה 
 3/6/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 15
 א.כ. נס ציונה 2  מכבי תל אביב 2  9-43   צימרמן החדש 
 11/6/2017
יום ראשון, 18:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 15
 מכבי ראשון לציון 2  מ.כ. חולון 2  35-18   רביבים ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/6/2017
יום ראשון, 18:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 16
 מכבי ראשון לציון 2  הפועל אשדוד 2  47-18   רביבים ראשל"צ 
 22/4/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 16
 מ.כ. חולון 2  א.כ. נס ציונה 2  29-31   אולם קציר חולון 
 22/4/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 16
 מכבי תל אביב 2  א.ס. רמה"ש 3  23-17   אולם תיכונט 
 22/4/2017
יום שבת, 15:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 16
 מכבי ראשון לציון 3  א.ס. סביון  34-27   רביבים ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 3/6/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 17
 הפועל אשדוד 2  א.ס. סביון  17-36   אולם מקיף ט' 
 6/5/2017
יום שבת, 16:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 17
 הפועל ראשון לציון 2  מכבי תל אביב 2  19-27   אולם נחלת יהודה 
 6/5/2017
יום שבת, 09:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 17
 א.ס. רמה"ש 3  מ.כ. חולון 2  32-18    אולם אורנים רמה"ש 
 6/5/2017
יום שבת, 09:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 17
 א.כ. נס ציונה 2  מכבי ראשון לציון 2  21-34   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 3/6/2017
יום שבת, 13:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 18
 מכבי ראשון לציון 2  מכבי ראשון לציון 3  24-23   רביבים ראשל"צ 
 10/6/2017
יום שבת, 11:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 18
 הפועל אשדוד 2  הפועל ראשון לציון 2  17-33   אולם מקיף ט' 
 14/6/2017
יום רביעי, 18:15 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 18
 א.כ. נס ציונה 2  מ.כ. חולון 2  35-28   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 13/6/2017
יום שלישי, 18:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 19
 מכבי ראשון לציון 3  מכבי תל אביב 2  22-32   רביבים ראשל"צ 
 13/6/2017
יום שלישי, 19:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 19
 א.ס. רמה"ש 3  הפועל אשדוד 2  35-20    אולם אורנים רמה"ש 
 11/6/2017
יום ראשון, 18:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 19
 א.ס. סביון  א.כ. נס ציונה 2  35-41   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 7/6/2017
יום רביעי, 17:45 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 20
 מכבי ראשון לציון 2  מכבי תל אביב 2  21-31   רביבים ראשל"צ 
 17/6/2017
יום שבת, 10:00 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 20
 הפועל ראשון לציון 2  א.ס. רמה"ש 3  18-16   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 17/6/2017
יום שבת, 15:30 
 ליגה ילדים ז' דן
 מחזור 20
 מ.כ. חולון 2  א.ס. סביון  25-40   אולם קציר חולון 


 
 
 
דבר היו"ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
פרויקט 2024
הדרכה-השתלמויות מאמנים
וידיאו/סטטיסטיקה ליגת ווינר 2017-2018
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר עונת 2018-19


 
 
ספונסרים