YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   מכ' Tyrec תא  22   20   0   2   0   568-737   40   0   40 
 2   הפ' אלטשולר ראשלצ  22   17   2   3   0   554-684   36   0   36 
 3   מכ. סרוגו ראשלצ  22   15   2   5   0   556-640   32   0   32 
 4   בני הרצליה  22   11   3   8   0   512-539   25   0   25 
 5   מכ' אבישי ק. מוצקין  22   11   3   8   0   579-580   25   0   25 
 6   מ.כ. חולון  22   10   3   9   0   619-606   23   0   23 
 7   א.כ. נס ציונה  22   9   3   10   0   597-582   21   0   21 
 8   א.ס. ויתניה רמהש  22   8   2   12   0   594-587   18   0   18 
 9   הפ. ג'קי ליין אשדוד  22   7   1   14   0   605-542   15   0   15 
 10   אסא קסטרו תא  22   6   2   14   0   580-535   14   0   14 
 11   הפועל קרית אונו  22   4   0   18   0   647-504   8   0   8 
 12    עירוני רחובות  22   2   3   17   0   674-549   7   0   7 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 12/9/2013
יום חמישי, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 א.כ. נס-ציונה  אס"א קסטרו ת"א  25-26    
 12/9/2013
יום חמישי, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 1
 הפועל קרית אונו  מכבי Tyrec תל אביב  40-21    אולם ציינין ק. אונו 
 12/9/2013
יום חמישי, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מ.כ. חולון  25-35   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 12/9/2013
יום חמישי, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 1
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  בני הרצליה  30-18   אולם י"א אשדוד 
 12/9/2013
יום חמישי, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 1
  עירוני רחובות  מכבי אבישי ק. מוצקין  33-25    אולם עירוני רחובות 
 12/9/2013
יום חמישי, 19:45 
 ליגה winner
 מחזור 1
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס."ויתניה" רמה"ש  26-27   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 20/9/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 אס"א קסטרו ת"א  א.ס."ויתניה" רמה"ש  23-23    אולם עלית אונ' ת"א 
 20/9/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי סרוגו ראשון לציון  20-24   אולם גושן 
 20/9/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 2
 בני הרצליה   עירוני רחובות  24-29   אולם הראשונים הרצליה 
 20/9/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מ.כ. חולון  הפועל ג'קי ליין אשדוד  29-31   אולם קציר חולון 
 20/9/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 מכבי Tyrec תל אביב  הפ' אלטשולר ראשל"צ  27-29    אולם הדר יוסף 
 20/9/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 2
 א.כ. נס-ציונה  הפועל קרית אונו  18-27   אולם קרית חינוך נ"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 27/9/2013
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 3
 הפועל קרית אונו  אס"א קסטרו ת"א  21-24    אולם ציינין ק. אונו 
 27/9/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  א.כ. נס-ציונה  23-30   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 27/9/2013
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 3
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  מכבי Tyrec תל אביב  32-23   אולם י"א אשדוד 
 27/9/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 3
  עירוני רחובות  מ.כ. חולון  28-25   רביבים ראשל"צ 
 27/9/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 3
 מכבי סרוגו ראשון לציון  בני הרצליה  19-20   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 27/9/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 3
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי אבישי ק. מוצקין  30-22    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 6/10/2013
יום ראשון, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 אס"א קסטרו ת"א  מכבי אבישי ק. מוצקין  19-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 4/10/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 4
 בני הרצליה  א.ס."ויתניה" רמה"ש  25-27   אולם הראשונים הרצליה 
 4/10/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 מ.כ. חולון  מכבי סרוגו ראשון לציון  36-32   אולם קציר חולון 
 4/10/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 4
 מכבי Tyrec תל אביב   עירוני רחובות  25-39    אולם הדר יוסף 
 4/10/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 4
 א.כ. נס-ציונה  הפועל ג'קי ליין אשדוד  21-32    אולם הדר יוסף 
 4/10/2013
יום שישי, 17:15 
 ליגה winner
 מחזור 4
 הפועל קרית אונו  הפ' אלטשולר ראשל"צ  37-16    אולם ציינין ק. אונו 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/10/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 5
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  אס"א קסטרו ת"א  28-35   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 11/10/2013
יום שישי, 15:30 
 ליגה winner
 מחזור 5
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  הפועל קרית אונו  20-29   אולם י"א אשדוד 
 11/10/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 5
  עירוני רחובות  א.כ. נס-ציונה  24-21    אולם עירוני רחובות 
 8/10/2013
יום שלישי, 19:40 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי Tyrec תל אביב  34-26   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 11/10/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 5
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מ.כ. חולון  28-32    אולם אורנים רמה"ש 
 11/10/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 5
 מכבי אבישי ק. מוצקין  בני הרצליה  22-22   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 18/10/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 אס"א קסטרו ת"א  בני הרצליה  21-22    אולם עלית אונ' ת"א 
 18/10/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 מ.כ. חולון  מכבי אבישי ק. מוצקין  29-29   אולם קציר חולון 
 15/10/2013
יום שלישי, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 מכבי Tyrec תל אביב  א.ס."ויתניה" רמה"ש  29-31    אולם הדר יוסף 
 18/10/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 א.כ. נס-ציונה  מכבי סרוגו ראשון לציון  21-21    אולם הדר יוסף 
 18/10/2013
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 6
 הפועל קרית אונו   עירוני רחובות  27-26    אולם ציינין ק. אונו 
 18/10/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 6
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  הפועל ג'קי ליין אשדוד  25-33   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 8/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  אס"א קסטרו ת"א  21-26   אולם י"א אשדוד 
 8/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
  עירוני רחובות  הפ' אלטשולר ראשל"צ  29-24    אולם עירוני רחובות 
 8/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל קרית אונו  25-37   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 8/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  א.כ. נס-ציונה  19-25    אולם אורנים רמה"ש 
 8/11/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 7
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי Tyrec תל אביב  32-25   אולם גושן 
 8/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 7
 בני הרצליה  מ.כ. חולון  21-27   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 15/11/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 אס"א קסטרו ת"א  מ.כ. חולון  22-22    אולם עלית אונ' ת"א 
 15/11/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 8
 מכבי Tyrec תל אביב  בני הרצליה  20-30   אולם תיכונט 
 15/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 8
 א.כ. נס-ציונה  מכבי אבישי ק. מוצקין  25-25   אולם תיכונט 
 15/11/2013
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפועל קרית אונו  א.ס."ויתניה" רמה"ש  28-29    אולם ציינין ק. אונו 
 15/11/2013
יום שישי, 16:15 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי סרוגו ראשון לציון  26-29   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 15/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 8
 הפועל ג'קי ליין אשדוד   עירוני רחובות  24-25   אולם י"א אשדוד 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/11/2013
יום חמישי, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 9
  עירוני רחובות  אס"א קסטרו ת"א  33-24    אולם עירוני רחובות 
 22/11/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל ג'קי ליין אשדוד  23-27   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 22/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 9
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפ' אלטשולר ראשל"צ  24-22    אולם אורנים רמה"ש 
 22/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל קרית אונו  25-31   אולם גושן 
 22/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 9
 בני הרצליה  א.כ. נס-ציונה  18-24   אולם הראשונים הרצליה 
 22/11/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 9
 מ.כ. חולון  מכבי Tyrec תל אביב  34-29   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 29/11/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 אס"א קסטרו ת"א  מכבי Tyrec תל אביב  35-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 29/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 10
 א.כ. נס-ציונה  מ.כ. חולון  32-34    אולם עלית אונ' ת"א 
 29/11/2013
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 10
 הפועל קרית אונו  בני הרצליה  24-28    אולם ציינין ק. אונו 
 29/11/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 10
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי אבישי ק. מוצקין  32-38   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 29/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 10
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  א.ס."ויתניה" רמה"ש  22-21   אולם י"א אשדוד 
 29/11/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 10
  עירוני רחובות  מכבי סרוגו ראשון לציון  38-34    אולם עירוני רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 6/12/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי סרוגו ראשון לציון  אס"א קסטרו ת"א  27-40   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 6/12/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 11
 א.ס."ויתניה" רמה"ש   עירוני רחובות  25-35    אולם אורנים רמה"ש 
 6/12/2013
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל ג'קי ליין אשדוד  23-32   אולם גושן 
 6/12/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 בני הרצליה  הפ' אלטשולר ראשל"צ  24-24   אולם הראשונים הרצליה 
 6/12/2013
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מ.כ. חולון  הפועל קרית אונו  26-30   אולם קציר חולון 
 6/12/2013
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 11
 מכבי Tyrec תל אביב  א.כ. נס-ציונה  30-37   אולם תיכונט 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/1/2014
יום שלישי, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 12
 אס"א קסטרו ת"א  א.כ. נס-ציונה  33-29    אולם עלית אונ' ת"א 
 20/1/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 מכבי Tyrec תל אביב  הפועל קרית אונו  17-30   אולם תיכונט 
 20/1/2014
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 12
 מ.כ. חולון  הפ' אלטשולר ראשל"צ  30-27   אולם קציר חולון 
 20/1/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 בני הרצליה  הפועל ג'קי ליין אשדוד  22-22   אולם הראשונים הרצליה 
 20/1/2014
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 12
 מכבי אבישי ק. מוצקין   עירוני רחובות  22-32   אולם גושן 
 20/1/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 12
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  30-19    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 24/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  אס"א קסטרו ת"א  23-30    אולם אורנים רמה"ש 
 24/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי אבישי ק. מוצקין  20-30   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 24/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
  עירוני רחובות  בני הרצליה  28-21    אולם עירוני רחובות 
 24/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 13
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  מ.כ. חולון  27-25   אולם מקיף ט' 
 24/1/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 13
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי Tyrec תל אביב  32-30   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 24/1/2014
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 13
 הפועל קרית אונו  א.כ. נס-ציונה  30-24    אולם ציינין ק. אונו 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 31/1/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 אס"א קסטרו ת"א  הפועל קרית אונו  19-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 31/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 14
 א.כ. נס-ציונה  הפ' אלטשולר ראשל"צ  32-26   אולם קרית חינוך נ"צ 
 31/1/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 מכבי Tyrec תל אביב  הפועל ג'קי ליין אשדוד  28-35   אולם תיכונט 
 31/1/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 מ.כ. חולון   עירוני רחובות  27-27   אולם קציר חולון 
 31/1/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 14
 בני הרצליה  מכבי סרוגו ראשון לציון  26-21   אולם הראשונים הרצליה 
 31/1/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 14
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.ס."ויתניה" רמה"ש  31-28   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 7/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מכבי אבישי ק. מוצקין  אס"א קסטרו ת"א  24-28   אולם גושן 
 7/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  בני הרצליה  27-25    אולם אורנים רמה"ש 
 7/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מ.כ. חולון  26-30   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 7/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 15
  עירוני רחובות  מכבי Tyrec תל אביב  40-27    אולם עירוני רחובות 
 7/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 15
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  א.כ. נס-ציונה  25-31   אולם מקיף ט' 
 7/2/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 15
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  הפועל קרית אונו  23-34   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/2/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 אס"א קסטרו ת"א  הפ' אלטשולר ראשל"צ  27-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 14/2/2014
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 16
 הפועל קרית אונו  הפועל ג'קי ליין אשדוד  28-31    אולם ציינין ק. אונו 
 14/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 16
 א.כ. נס-ציונה   עירוני רחובות  26-26   אולם קרית חינוך נ"צ 
 14/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 מכבי Tyrec תל אביב  מכבי סרוגו ראשון לציון  28-29   אולם תיכונט 
 14/2/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 16
 מ.כ. חולון  א.ס."ויתניה" רמה"ש  27-30   אולם קציר חולון 
 14/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 16
 בני הרצליה  מכבי אבישי ק. מוצקין  16-29   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
 בני הרצליה  אס"א קסטרו ת"א  21-22   אולם הראשונים הרצליה 
 25/2/2014
יום שלישי, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מ.כ. חולון  29-28   אולם גושן 
 21/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי Tyrec תל אביב  41-28    אולם אורנים רמה"ש 
 21/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 17
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.כ. נס-ציונה  27-32   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 21/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
  עירוני רחובות  הפועל קרית אונו  26-27    אולם עירוני רחובות 
 21/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 17
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  הפ' אלטשולר ראשל"צ  37-19   אולם מקיף ט' 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 28/2/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 אס"א קסטרו ת"א  הפועל ג'קי ליין אשדוד  28-23    אולם עלית אונ' ת"א 
 28/2/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 הפ' אלטשולר ראשל"צ   עירוני רחובות  26-43   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 28/2/2014
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 18
 הפועל קרית אונו  מכבי סרוגו ראשון לציון  34-25    אולם ציינין ק. אונו 
 28/2/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 18
 א.כ. נס-ציונה  א.ס."ויתניה" רמה"ש  33-29   אולם קרית חינוך נ"צ 
 28/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 מכבי Tyrec תל אביב  מכבי אבישי ק. מוצקין  17-38   אולם תיכונט 
 28/2/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 18
 מ.כ. חולון  בני הרצליה  21-26   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 5/3/2014
יום רביעי, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מ.כ. חולון  אס"א קסטרו ת"א  23-27   אולם קציר חולון 
 7/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
 בני הרצליה  מכבי Tyrec תל אביב  25-27   אולם הראשונים הרצליה 
 7/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.כ. נס-ציונה  22-23   אולם גושן 
 7/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפועל קרית אונו  14-26    אולם אורנים רמה"ש 
 7/3/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 19
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפ' אלטשולר ראשל"צ  26-26   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 5/3/2014
יום רביעי, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 19
  עירוני רחובות  הפועל ג'קי ליין אשדוד  24-20    אולם עירוני רחובות 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/3/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 אס"א קסטרו ת"א   עירוני רחובות  22-23    אולם עלית אונ' ת"א 
 14/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  מכבי סרוגו ראשון לציון  27-22   אולם מקיף ט' 
 14/3/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  א.ס."ויתניה" רמה"ש  26-30   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 14/3/2014
יום שישי, 15:45 
 ליגה winner
 מחזור 20
 הפועל קרית אונו  מכבי אבישי ק. מוצקין  34-25    אולם ציינין ק. אונו 
 14/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 20
 א.כ. נס-ציונה  בני הרצליה  25-26   אולם קרית חינוך נ"צ 
 14/3/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 20
 מכבי Tyrec תל אביב  מ.כ. חולון  26-32   אולם תיכונט 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 17/3/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי Tyrec תל אביב  אס"א קסטרו ת"א  26-29   אולם תיכונט 
 17/3/2014
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מ.כ. חולון  א.כ. נס-ציונה  25-30   אולם קציר חולון 
 17/3/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 בני הרצליה  הפועל קרית אונו  20-24   אולם הראשונים הרצליה 
 17/3/2014
יום שני, 20:30 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפ' אלטשולר ראשל"צ  22-24   אולם גושן 
 17/3/2014
יום שני, 20:00 
 ליגה winner
 מחזור 21
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפועל ג'קי ליין אשדוד  31-26    אולם אורנים רמה"ש 
 17/3/2014
יום שני, 19:30 
 ליגה winner
 מחזור 21
 מכבי סרוגו ראשון לציון   עירוני רחובות  26-39   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 21/3/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 אס"א קסטרו ת"א  מכבי סרוגו ראשון לציון  20-21    אולם עלית אונ' ת"א 
 21/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 22
  עירוני רחובות  א.ס."ויתניה" רמה"ש  27-27    אולם עירוני רחובות 
 21/3/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפועל ג'קי ליין אשדוד  מכבי אבישי ק. מוצקין  28-21   אולם מקיף ט' 
 21/3/2014
יום שישי, 16:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  בני הרצליה  26-32   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 21/3/2014
יום שישי, 17:00 
 ליגה winner
 מחזור 22
 הפועל קרית אונו  מ.כ. חולון  24-22    אולם ציינין ק. אונו 
 21/3/2014
יום שישי, 16:30 
 ליגה winner
 מחזור 22
 א.כ. נס-ציונה  מכבי Tyrec תל אביב  33-34   אולם קרית חינוך נ"צ 


 
 
 
דבר היו''ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
נבחרת העתודה באליפות אירופה 2014
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
כדוריד חופים


 
 
   Powered By Art-Up    ראשי   |   מועדונים   |   ליגות וגביע   |   נבחרות   |   היסטוריה   |   גלריה   |   ארכיון כתבות   |   צור קשר   |   הוסף למועדפים   |   הפוך לדף הבית