YouTube   Twitter   FACEBOOK
 
 
   
 
???? ?? ?????
 
 
 
 
 
ליגות וגביע
 
 
 
  < דוחות משחקים  
 
 
 עונה:      סוג תחרות:   ליגות:    
 
 
 
טבלת הליגה
 
מקום  הקבוצה מש' נצ' תיקו הפ' טכני יחס שערים נק' מינוס סה"כ
 1   מכ' castro תא  22   18   0   4   0   593-707   36   0   36 
 2   מכ. סרוגו ראשלצ  22   16   1   5   0   622-730   33   0   33 
 3   הפ. אלובין אשדוד  22   15   0   7   0   577-621   30   0   30 
 4   א.ס. ויתניה רמהש  22   13   3   6   0   573-625   29   0   29 
 5   הפ' אלטשולר ראשלצ  22   14   1   7   0   538-608   29   0   29 
 6   א.כ. נס ציונה  22   14   0   8   0   568-589   28   0   28 
 7   אסא גולברי תא  22   12   1   9   0   595-619   25   0   25 
 8   בני הרצליה  22   8   6   8   0   592-605   22   0   22 
 9   הפ' רג  22   6   2   14   0   647-607   14   0   14 
 10   מ.כ NEO חולון  22   4   2   16   0   633-568   10   0   10 
 11   מכ' אבישי ק. מוצקין  22   3   0   19   0   749-552   6   0   6 
 12   הפ.אויאמה פת  22   1   0   21   0   718-574   2   0   2 
 
 
 
לוח משחקים
 
תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 25/9/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 הפועל "אלובין" אשדוד  מכבי castro תל אביב  30-27   אולם מקיף ט' 
 25/9/2015
יום שישי, 15:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 הפועל אויאמה פתח תקוה  א.כ. נס-ציונה  31-25   אולם עירוני פ"ת 
 25/9/2015
יום שישי, 15:45 
 ליגת winner
 מחזור 1
 הפועל רמת-גן  א.ס."ויתניה" רמה"ש  29-29    אולם עירוני ר"ג 
 25/9/2015
יום שישי, 17:30 
 ליגת winner
 מחזור 1
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי סרוגו ראשון לציון  32-23   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 25/9/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 מ.כ NEO חולון  בני הרצליה  28-20   אולם קציר חולון 
 25/9/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 1
 אס"א גולברי ת"א  מכבי אבישי ק. מוצקין  23-38    אולם עלית אונ' ת"א 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 2/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
 מכבי castro תל אביב  מכבי אבישי ק. מוצקין  24-38   אולם תיכונט 
 2/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 2
 בני הרצליה  אס"א גולברי ת"א  25-25   אולם הראשונים הרצליה 
 2/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מ.כ NEO חולון  20-40   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 2/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפ' אלטשולר ראשל"צ  22-24    אולם אורנים רמה"ש 
 2/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 2
 א.כ. נס-ציונה  הפועל רמת-גן  25-29   צימרמן החדש 
 2/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 2
 הפועל "אלובין" אשדוד  הפועל אויאמה פתח תקוה  21-30   אולם מקיף ט' 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 9/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 3
 מכבי castro תל אביב  הפועל אויאמה פתח תקוה  26-40   אולם תיכונט 
 9/10/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 3
 הפועל רמת-גן  הפועל "אלובין" אשדוד  27-17    אולם עירוני ר"ג 
 8/10/2015
יום חמישי, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 3
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  א.כ. נס-ציונה  25-29   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 9/10/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 3
 מ.כ NEO חולון  א.ס."ויתניה" רמה"ש  34-32   אולם קציר חולון 
 9/10/2015
יום שישי, 16:35 
 ליגת winner
 מחזור 3
 אס"א גולברי ת"א  מכבי סרוגו ראשון לציון  34-35    אולם עלית אונ' ת"א 
 9/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 3
 מכבי אבישי ק. מוצקין  בני הרצליה  31-20   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 16/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 4
 מכבי castro תל אביב  בני הרצליה  28-30   אולם תיכונט 
 16/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 4
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי אבישי ק. מוצקין  29-31   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 16/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 4
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  אס"א גולברי ת"א  23-28    אולם אורנים רמה"ש 
 16/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 4
 א.כ. נס-ציונה  מ.כ NEO חולון  23-25   צימרמן החדש 
 16/10/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 4
 הפועל "אלובין" אשדוד  הפ' אלטשולר ראשל"צ  21-24   אולם מקיף ט' 
 27/10/2015
יום שלישי, 21:15 
 ליגת winner
 מחזור 4
 הפועל אויאמה פתח תקוה  הפועל רמת-גן  33-26   אולם חדש סביון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 23/10/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 5
 הפועל רמת-גן  מכבי castro תל אביב  29-25    אולם עירוני ר"ג 
 23/10/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 5
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  הפועל אויאמה פתח תקוה  21-30   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 23/10/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 5
 מ.כ NEO חולון  הפועל "אלובין" אשדוד  27-26   אולם קציר חולון 
 23/10/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 5
 אס"א גולברי ת"א  א.כ. נס-ציונה  22-30    אולם עלית אונ' ת"א 
 23/10/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 5
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.ס."ויתניה" רמה"ש  28-21   אולם גושן 
 23/10/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 5
 בני הרצליה  מכבי סרוגו ראשון לציון  36-31   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 13/11/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 6
 מכבי castro תל אביב  מכבי סרוגו ראשון לציון  28-31   אולם תיכונט 
 13/11/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 6
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  בני הרצליה  27-27    אולם אורנים רמה"ש 
 13/11/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 6
 א.כ. נס-ציונה  מכבי אבישי ק. מוצקין  28-32   צימרמן החדש 
 13/11/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 6
 הפועל "אלובין" אשדוד  אס"א גולברי ת"א  20-29   אולם מקיף ט' 
 13/11/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 6
 מ.כ NEO חולון  הפועל אויאמה פתח תקוה  26-32   אולם קציר חולון 
 13/11/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 6
 הפועל רמת-גן  הפ' אלטשולר ראשל"צ  29-25    אולם עירוני ר"ג 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 20/11/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 7
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי castro תל אביב  32-33   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 20/11/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 7
 מ.כ NEO חולון  הפועל רמת-גן  27-27   אולם קציר חולון 
 20/11/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 7
 אס"א גולברי ת"א  הפועל אויאמה פתח תקוה  28-34    אולם עלית אונ' ת"א 
 20/11/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 7
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל "אלובין" אשדוד  31-22   אולם גושן 
 20/11/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 7
 בני הרצליה  א.כ. נס-ציונה  27-23   אולם הראשונים הרצליה 
 7/12/2015
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 7
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.ס."ויתניה" רמה"ש  22-29   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/12/2015
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 8
 מכבי castro תל אביב  א.ס."ויתניה" רמה"ש  25-38   אולם תיכונט 
 27/11/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 8
 א.כ. נס-ציונה  מכבי סרוגו ראשון לציון  29-23   צימרמן החדש 
 27/11/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 8
 הפועל "אלובין" אשדוד  בני הרצליה  23-28   אולם מקיף ט' 
 26/11/2015
יום חמישי, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 8
 הפועל אויאמה פתח תקוה  מכבי אבישי ק. מוצקין  34-31   אולם עירוני פ"ת 
 27/11/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 8
 הפועל רמת-גן  אס"א גולברי ת"א  27-36    אולם עירוני ר"ג 
 27/11/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 8
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מ.כ NEO חולון  22-28   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 30/11/2015
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 9
 מ.כ NEO חולון  מכבי castro תל אביב  27-30   אולם קציר חולון 
 30/11/2015
יום שני, 19:15 
 ליגת winner
 מחזור 9
 אס"א גולברי ת"א  הפ' אלטשולר ראשל"צ  18-26    אולם עלית אונ' ת"א 
 30/11/2015
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 9
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל רמת-גן  29-26   אולם גושן 
 30/11/2015
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 9
 בני הרצליה  הפועל אויאמה פתח תקוה  25-32   אולם הראשונים הרצליה 
 30/11/2015
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 9
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל "אלובין" אשדוד  25-27   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 1/12/2015
יום שלישי, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 9
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  א.כ. נס-ציונה  20-23    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/12/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 מכבי castro תל אביב  א.כ. נס-ציונה  27-29   אולם תיכונט 
 4/12/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 הפועל "אלובין" אשדוד  א.ס."ויתניה" רמה"ש  24-26   אולם מקיף ט' 
 4/12/2015
יום שישי, 14:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 הפועל אויאמה פתח תקוה  מכבי סרוגו ראשון לציון  42-24   אולם עירוני פ"ת 
 4/12/2015
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 10
 הפועל רמת-גן  בני הרצליה  32-25    אולם עירוני ר"ג 
 4/12/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  מכבי אבישי ק. מוצקין  24-36   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 4/12/2015
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 10
 מ.כ NEO חולון  אס"א גולברי ת"א  29-24   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/12/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 11
 אס"א גולברי ת"א  מכבי castro תל אביב  25-18    אולם עלית אונ' ת"א 
 11/12/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מ.כ NEO חולון  38-26   אולם גושן 
 11/12/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 בני הרצליה  הפ' אלטשולר ראשל"צ  28-28   אולם הראשונים הרצליה 
 11/12/2015
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 11
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל רמת-גן  32-33   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 11/12/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפועל אויאמה פתח תקוה  22-28    אולם אורנים רמה"ש 
 11/12/2015
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 11
 א.כ. נס-ציונה  הפועל "אלובין" אשדוד  24-26   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 22/1/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 12
 מכבי castro תל אביב  הפועל "אלובין" אשדוד  21-33   אולם תיכונט 
 22/1/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 12
 א.כ. נס-ציונה  הפועל אויאמה פתח תקוה  27-31   צימרמן החדש 
 22/1/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 12
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפועל רמת-גן  22-31    אולם אורנים רמה"ש 
 22/1/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 12
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפ' אלטשולר ראשל"צ  27-28   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 25/1/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 12
 בני הרצליה  מ.כ NEO חולון  20-20   אולם הראשונים הרצליה 
 22/1/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 12
 מכבי אבישי ק. מוצקין  אס"א גולברי ת"א  37-29   אולם גושן 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 29/1/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 13
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי castro תל אביב  33-18   אולם גושן 
 29/1/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 13
 אס"א גולברי ת"א  בני הרצליה  23-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 29/1/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 13
 מ.כ NEO חולון  מכבי סרוגו ראשון לציון  31-28   אולם קציר חולון 
 29/1/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 13
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  א.ס."ויתניה" רמה"ש  22-21   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 29/1/2016
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 13
 הפועל רמת-גן  א.כ. נס-ציונה  29-24    אולם עירוני ר"ג 
 29/1/2016
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 13
 הפועל אויאמה פתח תקוה  הפועל "אלובין" אשדוד  38-30   אולם עירוני פ"ת 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 8/2/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 14
 הפועל אויאמה פתח תקוה  מכבי castro תל אביב  36-32   אולם עירוני פ"ת 
 1/3/2016
יום שלישי, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 14
 הפועל "אלובין" אשדוד  הפועל רמת-גן  24-31   אולם מקיף ט' 
 8/2/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 14
 א.כ. נס-ציונה  הפ' אלטשולר ראשל"צ  22-21   צימרמן החדש 
 9/2/2016
יום שלישי, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 14
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מ.כ NEO חולון  24-29    אולם אורנים רמה"ש 
 8/2/2016
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 14
 מכבי סרוגו ראשון לציון  אס"א גולברי ת"א  28-35   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 8/2/2016
יום שני, 20:30 
 ליגת winner
 מחזור 14
 בני הרצליה  מכבי אבישי ק. מוצקין  21-37   אולם הראשונים הרצליה 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 5/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 בני הרצליה  מכבי castro תל אביב  39-27   אולם הראשונים הרצליה 
 5/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 15
 מכבי אבישי ק. מוצקין  מכבי סרוגו ראשון לציון  40-24   אולם גושן 
 5/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 אס"א גולברי ת"א  א.ס."ויתניה" רמה"ש  22-23    אולם עלית אונ' ת"א 
 5/2/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 מ.כ NEO חולון  א.כ. נס-ציונה  27-31   אולם קציר חולון 
 5/2/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 15
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  הפועל "אלובין" אשדוד  23-33   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 5/2/2016
יום שישי, 14:45 
 ליגת winner
 מחזור 15
 הפועל רמת-גן  הפועל אויאמה פתח תקוה  32-35    אולם עירוני ר"ג 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 12/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 16
 מכבי castro תל אביב  הפועל רמת-גן  26-34   אולם תיכונט 
 12/2/2016
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 16
 הפועל אויאמה פתח תקוה  הפ' אלטשולר ראשל"צ  24-23   אולם עירוני פ"ת 
 12/2/2016
יום שישי, 15:00 
 ליגת winner
 מחזור 16
 הפועל "אלובין" אשדוד  מ.כ NEO חולון  31-32   אולם מקיף ט' 
 12/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 16
 א.כ. נס-ציונה  אס"א גולברי ת"א  29-32   צימרמן החדש 
 12/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 16
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי אבישי ק. מוצקין  27-45    אולם אורנים רמה"ש 
 12/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 16
 מכבי סרוגו ראשון לציון  בני הרצליה  27-27   אולם בית מכבי ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/2/2016
יום ראשון, 19:45 
 ליגת winner
 מחזור 17
 מכבי סרוגו ראשון לציון  מכבי castro תל אביב  35-33   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 15/2/2016
יום שני, 19:45 
 ליגת winner
 מחזור 17
 בני הרצליה  א.ס."ויתניה" רמה"ש  30-30   אולם הראשונים הרצליה 
 15/2/2016
יום שני, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 17
 מכבי אבישי ק. מוצקין  א.כ. נס-ציונה  30-22   אולם גושן 
 15/2/2016
יום שני, 19:15 
 ליגת winner
 מחזור 17
 אס"א גולברי ת"א  הפועל "אלובין" אשדוד  28-25    אולם עלית אונ' ת"א 
 16/2/2016
יום שלישי, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 17
 הפועל אויאמה פתח תקוה  מ.כ NEO חולון  23-28   אולם עירוני פ"ת 
 16/2/2016
יום שלישי, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 17
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  הפועל רמת-גן  23-29   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 19/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 18
 מכבי castro תל אביב  הפ' אלטשולר ראשל"צ  33-34   אולם תיכונט 
 19/2/2016
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 18
 הפועל רמת-גן  מ.כ NEO חולון  26-29    אולם עירוני ר"ג 
 19/2/2016
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 18
 הפועל אויאמה פתח תקוה  אס"א גולברי ת"א  27-19   אולם עירוני פ"ת 
 19/2/2016
יום שישי, 15:00 
 ליגת winner
 מחזור 18
 הפועל "אלובין" אשדוד  מכבי אבישי ק. מוצקין  20-35   אולם מקיף ט' 
 19/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 18
 א.כ. נס-ציונה  בני הרצליה  24-22   צימרמן החדש 
 19/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 18
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי סרוגו ראשון לציון  37-35    אולם אורנים רמה"ש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 26/2/2016
יום שישי, 16:15 
 ליגת winner
 מחזור 19
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  מכבי castro תל אביב  26-29    אולם אורנים רמה"ש 
 25/2/2016
יום חמישי, 19:30 
 ליגת winner
 מחזור 19
 מכבי סרוגו ראשון לציון  א.כ. נס-ציונה  31-30   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 26/2/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 19
 בני הרצליה  הפועל "אלובין" אשדוד  34-31   אולם הראשונים הרצליה 
 26/2/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 19
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפועל אויאמה פתח תקוה  27-36   אולם גושן 
 26/2/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 19
 אס"א גולברי ת"א  הפועל רמת-גן  32-36    אולם עלית אונ' ת"א 
 24/2/2016
יום רביעי, 21:15 
 ליגת winner
 מחזור 19
 מ.כ NEO חולון  הפ' אלטשולר ראשל"צ  30-17   אולם קציר חולון 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 4/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 20
 מכבי castro תל אביב  מ.כ NEO חולון  24-27   אולם תיכונט 
 4/3/2016
יום שישי, 17:00 
 ליגת winner
 מחזור 20
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  אס"א גולברי ת"א  22-23   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 4/3/2016
יום שישי, 15:30 
 ליגת winner
 מחזור 20
 הפועל רמת-גן  מכבי אבישי ק. מוצקין  19-41    אולם עירוני ר"ג 
 4/3/2016
יום שישי, 14:30 
 ליגת winner
 מחזור 20
 הפועל אויאמה פתח תקוה  בני הרצליה  33-28   אולם עירוני פ"ת 
 4/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 20
 הפועל "אלובין" אשדוד  מכבי סרוגו ראשון לציון  37-39   אולם מקיף ט' 
 4/3/2016
יום שישי, 16:30 
 ליגת winner
 מחזור 20
 א.כ. נס-ציונה  א.ס."ויתניה" רמה"ש  23-28   צימרמן החדש 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 א.כ. נס-ציונה  מכבי castro תל אביב  26-27   צימרמן החדש 
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 א.ס."ויתניה" רמה"ש  הפועל "אלובין" אשדוד  20-32    אולם אורנים רמה"ש 
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 מכבי סרוגו ראשון לציון  הפועל אויאמה פתח תקוה  27-34   אולם בית מכבי ראשל"צ 
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 בני הרצליה  הפועל רמת-גן  22-29   אולם הראשונים הרצליה 
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 מכבי אבישי ק. מוצקין  הפ' אלטשולר ראשל"צ  36-26   אולם גושן 
 11/3/2016
יום שישי, 16:00 
 ליגת winner
 מחזור 21
 אס"א גולברי ת"א  מ.כ NEO חולון  25-30    אולם עלית אונ' ת"א 


תאריך  מסגרת  מארחת  אורחת תוצאה אולם
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 מכבי castro תל אביב  אס"א גולברי ת"א  32-35   אולם תיכונט 
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 מ.כ NEO חולון  מכבי אבישי ק. מוצקין  33-25   אולם קציר חולון 
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 הפ' אלטשולר ראשל"צ  בני הרצליה  16-33   אולם רוזנשטיין ראשל"צ 
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 הפועל רמת-גן  מכבי סרוגו ראשון לציון  37-26    אולם עירוני ר"ג 
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 הפועל אויאמה פתח תקוה  א.ס."ויתניה" רמה"ש  35-26   אולם עירוני פ"ת 
 14/3/2016
יום שני, 20:00 
 ליגת winner
 מחזור 22
 הפועל "אלובין" אשדוד  א.כ. נס-ציונה  24-22   אולם מקיף ט' 


 
 
 
וידיאו וסטטיסטיקה ליגת ווינר 2015-16
דבר היו''ר
מבנה האיגוד
הודעות האיגוד
נבחרת ישראל
ספונסרים ונותני חסות
תארים
VIDEO נבחרות והשתלמויות
חוקה טפסים ותקנון
קישורים
צור קשר
כניסה לשופטים
הדרכה
נבחרת העתודה באליפות אירופה 2014


 
 
ספונסרים
   Powered By Art-Up    ראשי   |   מועדונים   |   ליגות וגביע   |   נבחרות   |   היסטוריה   |   גלריה   |   ארכיון כתבות   |   צור קשר   |   הוסף למועדפים   |   הפוך לדף הבית